Hulaola

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Augustów
Główny blog chomciomyszka.blogi.pl »
Data urodzenia 2007-06-09
Wiek 15 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Hulaola o sobie:

bardzo lubię zwierzęta tylko nie pająki

Blogi zarządzane przez Hulaola

Najciekawsze wpisy Hulaola

Wcześniej na rozpoczęcie roku szkolnego roku 2014 zdechł mi chomik.Następnego dnia kupiłam innego chomika który przypominał mi mysz bez długiego ogona.To samiczka,ma biały brzuch,szare plecy i ogonek,czarne oczy i paski na pleckach.Musiałam wziąść z tatą Magdusię moją młotrzą siostre ona ma 3 lata. Musiałam ją wziąść z przedszkola.A myszka bo ją (...)

Zobacz pełny wpis »
Mam już psa. Nazwywa sie Szerlok. Bardzo go lubie. Jest moim najlepszym przyjacielem. Rasa oczywiste że Spaniel Cavallir King. Ma już rok. I nie ja nazwałam tylko jego dawny właściciel . Blogu bardzo go lubia ale może dam zjęci?   (...)

Zobacz pełny wpis »
  O to mój wymarzony i kochany pies.Zawsze chciałam mieć takiego,ale,ale,mam na razie mały kłopot,nie byle jaki.Bo moja rodzina cioteczna która jest na górze mojego,mojego domu nigdy nie zamyka bramy i kiedyś przez to uciekła mi Gwiazdka(dawny pies)i przez to musze czkać aż oni się wyprowadzą.CZekam i pozdrawiam. (...)

Zobacz pełny wpis »
Justyna ma wyprowadzke.Jak zwykle jak prawie każdy wie że mieszkamy w takim saym domu.Jak się ona wyprowadzi to będe miała jej pokój,bo dziele pokój z moją młotrzą siorą. (...)

Zobacz pełny wpis »