Hudy76

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Łuków
Główny blog hudy76.blogi.pl »
Data urodzenia 1976-03-20
Wiek 46 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Hudy76

Klasa 7 a Wypełnij kartę pracy na podstawie tematu z podręcznika ze str.22   Proponuję Ci obejrzeć: https://www.youtube.com/watch?v=e24kTMUJe_E https://www.youtube.com/watch?v=RGJPtA6nA50   Odpowiedzi wyślij proszę na adres: hdybciak1@gmail.com (...)

Zobacz pełny wpis »
Praca domowa  klasa 8 a, 8 c Odpowiedzi proszę zapisujcie w zeszycie przedmiotowym. Sprawdzimy je po powrocie do szkoły. 1. Na podstawie tekstu źródłowego ze strony 30 odpowiedz pisemnie na zadania pod tekstem. 2. Wyjaśnij czym był Holokaust.     (...)

Zobacz pełny wpis »
Praca domowa  klasa 4 b Odpowiedzi proszę zapisujcie w zeszycie przedmiotowym. Sprawdzimy je po powrocie do szkoły. (...)

Zobacz pełny wpis »
Praca domowa  klasa 7 a, 7 c Odpowiedzi proszę zapisujcie w zeszycie przedmiotowym. Sprawdzimy je po powrocie do szkoły. Na podstawie tematu ze str. 32 rozwiąż krzyżówkę. (...)

Zobacz pełny wpis »
Odpowiedzi proszę zapisujcie w zeszycie przedmiotowym. Sprawdzimy je po powrocie do szkoły. Praca domowa znajduje się na stronie we wpisie z dnia 19 marca (2 zadania na podstawie tekstu źródłowego ze str. 30 w podręczniku) (...)

Zobacz pełny wpis »
Odpowiedzi zapisz proszę w zeszycie. Na podstawie tematu ze str. 116 oraz własnych wiadomości rozwiąż zadania: 1. Zapoznaj się z tekstem źródłowym. Następnie napisz właściwe dokończenia zdań. 2. Wpisz do odpowiednich rubryk tabeli litery odpowiadające argumentom „za” i „przeciw” decyzji o wybuchu powstania stycznioweg (...)

Zobacz pełny wpis »
Praca domowa  (temat ze stron 15-19) Odpowiedzi proszę zapisujcie w zeszycie przedmiotowym. Sprawdzimy je po powrocie do szkoły.   (...)

Zobacz pełny wpis »
Zadania proszę wpisywać do zeszytu przedmiotowego. Wyniki sprawdzę po powrocie do szkoły. Praca domowa dla klasy 5 d i 7 c znajduje się we wpisach z 16 marca. Praca domowa klasa 5 e: (...)

Zobacz pełny wpis »
Klasa 5e, b: Wypełnij kartę pracy na podstawie tematu z podręcznika ze str. 8. Proponuję Ci jeszcze obejrzeć: https://www.youtube.com/watch?v=dWxu_-mL-Tg   (...)

Zobacz pełny wpis »
Praca domowa znajduje się na stronie  https://hudy76.blogi.pl we wpisie dla klasy 5e z dnia 17 marca  ( 2 zadania na podstawie tematu Bogowie i mity – podr. str 55). Odpowiedzi zapisz proszę w zeszycie przedmiotowym. (...)

Zobacz pełny wpis »