Hubi123

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Hubert Wachowski
Lokalizacja Gostyń
Główny blog hubi123.blogi.pl »
Data urodzenia 1970-01-01
Wiek 52 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Hubi123

1. Adam Małysz Polska 160 2. Veli-Matti Lindstroem Finlandia 120 3. Matti Hautamaeki Finlandia 116 4. Sigurd Pettersen Norwegia 100 5. Sven Hannawald Niemcy 77 6. Roar Ljoekelsoey Norwegia 76 7. Akseli Kokkonen Finlandia 58 8. Tommy Ingebrigtsen Norwegia 54 9. Hiroki Yamada Japonia 50 10. Janne Ahonen Finland (...)

Zobacz pełny wpis »
Morgenstern już wyszedl ze szpitala w Kuusamo. Po fatalnym upadku na skoczni Ruka w Finlandi Thomas Morgenstern mial wstrząs mózgu i zlamany palec. Już jutro wruci do Austri. Nie wskazane jest żeby wystąpil w najbliższym konkursie w Trondheim. Za to za 2 tygodnie powinien już wystąpić na skoczni w Titisee-Neustadt. Thomas Morgenstern jak powiedzial aż pali się do skakan (...)

Zobacz pełny wpis »
1. Sugurd Pettersen 2. Adam Malysz 3. Veli-Matti Lindstroem 4. Roar Ljoekelsoey 5. Akseli Kokkonen ....19. Marcin Bachleda Konkurs ten zostal przerwany po 1 serii ponieważ wial za silny wiatr. Dzięki 2 miejscu Adam zostal liderem klasyfikacji pucharu świata. Jego największy rywal Matti Hautamaeki uplasowal się na 15 pozycji. Reszta naszych reprezentantów nie zakwal (...)

Zobacz pełny wpis »
Wesołych, spokojnych  i radosnych Świąt Bożego Narodzenia,,  wspaniałych prezentów , szalonego i szampańskiego Sylwestra, a w Nowym Roku  dużo zabawy, emocji radości wytrwałości w dążeniu do celu, energii,  , szaleństwa lenistwa , sukcesu,  uniesień,  przyjaźni,  miłości, całusów takichtakich jeszcze takichspełnienia najskryts (...)

Zobacz pełny wpis »
Bramki dla Polski: Bąk- 6 min. Klos- 18 min. Krzynówek- ok. 10 min. przed końcem meczu Bramki dla Wloch: Cassano- 19 min. Polacy w tym meczu pokazali naprawdę dobrą pilkę.  Tylko szkoda, że zawalili ME. Ale bylo minęlo i żyje się dalej.  Zobaczymy formę polskich pilkarzy w El. do Mistrzostw Świata. Mam nadzieję, że wypadną bardzo dobrze   (...)

Zobacz pełny wpis »
Fatalny upadek Thomasa Morgensterna zakończył konkurs Pucharu Świata w Kuusamo. Zawody zostały odwołane po skokach 65 zawodników.Nasz orzel niestety ni oddal skoku. Wcześniej reszta naszych reprezentantów slabo skoczyla. Najdalej z nich skoczyl Tomislaw Tajner. Skoczyl na odleglość 102,5 metra. Miejmy nadzieję że Morgenstern wyjdzie calo z tego ciężkiego upadku. (...)

Zobacz pełny wpis »
Yooooo. Witam wszystkich bo dawno nie pisalem bo jakoś czasu nie bylo i nie bylo o czym pisać. Trzeba teraz troche rozruszać mojego bloga. Na powrót zamieszczam licznik, no i jak da rade to malą ankietę. Piszcie co móglbym zmienić na blogu. Uwzględnię wszystkie wypowiedzi. Aha i szablonu nie zmieniam bo jakoś odpowiedniego nie znalazem. No to pozdro :o) (...)

Zobacz pełny wpis »
Skład Polski: Jerzy Dudek - Tomasz Kłos, Jacek  Bąk, Jacek Zieliński, Michał Żewłakow - Kamil Kosowski, Mariusz Lewandowski, Mariusz Kukiełka,  Jacek Krzynówek - Grzegorz Rasiak, Andrzej Niedzielan. Czy będzie to dobry skad na mecz ?Bardzo jestem ciekawy.  No ale przekonam się niedlugo. (...)

Zobacz pełny wpis »
No dobra szablon wrucil, ale jeszcze jak znajde jakiś to go zmienie bo ten jest taki ciemny więc....... Po boku gdzie mialem linki itd. to mi wszystko zniknęlo, ale jeszcze tam to dorobie ;). Zalączę w późniejszym czasie również licznik i ankietę. No to papatki (...)

Zobacz pełny wpis »
Już minąl 1 miesiąc odkąd zalożyem mojego bloga i tak się sklada że malo mi komentujecie te moje notki. Pytam co się z wami dzieje. W księdze gości też mam ubogo tych wpisów więc zapraszam do wpisywania się wszędzie na moim blogu gdzie się da.

Zobacz pełny wpis »