Hubert-wojcik

Profil blogera.


Informacje ogólne

Główny blog po-pilkarsku.blogi.pl »
Data urodzenia 2002-02-14
Wiek 22 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Hubert-wojcik

Kibice sukcesu, hm, przyszła mi do głowy pewna myśl, wspomnienie sytuacji, która miała miejsce jakieś 1.5 roku temu. Raków grał wtedy jako pierwszoligowiec. Fakt poruszę temat, który dla niektórych będzie dość nie wygodny bądź pokusiłbym się o stwierdzenie, że obraźliwy. Obejrzałem nie jeden mecz piłki nożnej czy to na żywo czy w telewizji. Środowis (...)

Zobacz pełny wpis »
Lech Poznań - SL Benfica Lizbona 2:4   Coż nie sądziłem, że zobaczę tak solidnego Lecha w Lidze Europy. Przed meczem pomyślałem sobie, że drużyna z Wielkopolski dostanie w gwizdek i to mocno. Nie mniej jednak rozpoczęło się to spotkanie od mocnego akcentu, wslizg Dejewskiego i sędzia dyktuje rzut karny dla Benfiki. 0:1 coż za otwarcie meczu przy Bułgarskiej. Z minuty na mi (...)

Zobacz pełny wpis »
Raków Częstochowa 2:1 Stal Mielec W 8 kolejce naszej kochanej Ekstraklasy, Raków podejmował w Bełchatowie drużynę Stali Mielec. Wiemy dobrze jak się to skończyło. Od początku nie wyglądało to zbyt dobrze, ogólnie ten mecz nie był taki jaki być powinien. Zbyt dużo niewykorzystanych okazji, mnie w tym meczu zachwycił Ivi Lopez, który popisał się precyzyjn (...)

Zobacz pełny wpis »