Hrabinas

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Kraków
Główny blog powiemtotylkosobie.blogi.pl »
Data urodzenia 1973-01-14
Wiek 50 lat
Ostatnia aktywność 13 dni temu

Najciekawsze wpisy Hrabinas

  Boję się przyszłości, może to bezcelowe, za 2,3 miesiace ona będzie chciała do niego wrócić a on pójdzie i zostawi nas.   Po pierwsze tego nie wiesz, po drugie nie musi sie tak stać, po trzecie nawet jesli tak zrobi nic na to nie poradzę. Na siłę go nie zatrzymam.To on musi chcieć ze mną być-jesli nie chce-niech odejdzie. Nie chcę jałmuźny. Jestem warta (...)

Zobacz pełny wpis »
Powinnam uświadomić sobie i przyjąc do wiadomości fakt, że tak naprawdę jestem sama 0 z problemami, z życie, z wychowaniem Dawida, z załatwianiem wszystkich spraw. Jesli to przyjmę do wiadomości i jakimś cudem zaakceptuję może będzie mi łatwiej ciągnąc to dalej. Przez całe życie wisiałam na kimś-na rodzicach a, na koleżankach a potem na Marku. Wydawało mi się, że to normalne, że sk (...)

Zobacz pełny wpis »
Skąd bierze mi się czasem ( często) to uczucie wyobcowania? Jakbym była nie na swoim miejscu, jakby to nie było moje życie, jakbym nie pasowała do tej rzeczywistości? Żywcem jak z Matrixa... Staje mi przed oczami Neo i Mosfeusz. I zaczynasz się człowieku zastanawiać, czy to rzeczywistość, czy to wpływ filmu czy też zwyczajnie odwala ci i powinnaś się leczyć. Uczucie jest okropne. (...)

Zobacz pełny wpis »
Uwierz w siebie, myśl pozytywnie a wtedy wszystko będzie łatwe, wszystko ci się spełni, życie będzie takie proste. Słyszałam to milion razy, przeczytałam na ten temat mnóstwo atrykułów, kilka książek. Łatwo powiedzieć, trudniej zrobić. Mówią, że jak będziesz myślec pozytywnie i podchodzić do problemu tak, jakby juz się rozwiązał, to tak będzie. Jeśli uważasz, (...)

Zobacz pełny wpis »
Coraz częściej boję się wychodzić z domu. Najchętniej zostałabym w łóżku i spała. Wtedy nic sie nie czuje, nie tzreba się denerwowac i bać. Mam wrażenie jakby czarna mgła nachodziła na moja duszę próbując ją powoli zająć. Bronię się, mój upierdliwie poprawny i obowiązkowy charakter nie pozwala jej przejąc całkowitej kontroli. Ale bioję sie, że któregoś d (...)

Zobacz pełny wpis »
Objawienie może człowieka zaskoczyć w najmniej spodziewanym momencie. Jechałam do pracy. Bolała mnie głowa więc zamiast czytać włączyłam muzykę. Jechałam z zamkniętymi oczami. I nagle je otwarłam i popatrzyłam na miejsce, które mijam często ale nigdy na nie patrzę. Zibaczyłam łąkę, ktorej nigdy wcześniej nie widziałam. Taką małą, tuż przy pudynkach zakładowych. W ogó (...)

Zobacz pełny wpis »
961 dni. Tyle postanowiłam wytrzymać zanim to zrobię. Jak tyle wytrzymam? Czy tyle wytrzymam? Nie mam pojęcia. Nie wiem jak to zrobię i czy dam radę. Wiem, że muszę spróbować dla Dawida, po to, żeby spokojnie zdał maturę, egzaminy, żeby dorósł i nauczył się radzić sobie beze mnie. Każdy dzień będzie walką, 961 dni to potwornie długo a ja jestem już u kresu wytrzymałoś (...)

Zobacz pełny wpis »
Co za koszmarnie rozpoczęty wtorek. Nie dość, że się źle czuję, to jeszcze nie mogę się skupić, jestem jakaś podminowana i na dodatek dałam się wyprowadzić z równowagi w pracy. Ciągle sobie obiecuję, że się nie będe w pracy denerwować, bo to nie jest warte mojego zdrowia. Ale czasami mi puszczaja nerwy. Martwię się początkiem roku i reakcją Dawida. Wiem,że nic na to nie pora (...)

Zobacz pełny wpis »
Dzisiejszy dzień zdecydowanie gorszy. Na pewno jakiś wpływ ma na to pogoda-nie lubue takie, złe samopoczucie ( boli mnie znowu głowa i brzuch) rewelacje związane z podwyżką cen biletów, ogólne zniechęcenie i odraza do pracy oraz strach przed wrześniem i powrotem Dawida do szkoły.  Baaardzo się tego boję, wiem , że Dawid też tylko na razie odsuwa to w czasie. Chc (...)

Zobacz pełny wpis »
Wczorajszy dzień był trudny. Żle się czułam, miałam zły nastrój, bolała mnie głowa. Dzisiaj jest trochę lepiej. Postanowiłam wypróbowac nową metodę. Przyszłam do pracy z dobrym nastawienie. Zdecydowałam, że dziisaj będę mieć dobry humor i będę cieszyć się życiem. Zobaczymy czy to zadziała. Zwykle kiedy miałam takie postanowienia pojawiała się z tyłu głowy myśl-jak si (...)

Zobacz pełny wpis »