Hrabia

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Paweł Pp
Główny blog hrabia.blogi.pl »
Data urodzenia 1970-01-01
Wiek 50 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Hrabia

Po koncercie :( tak szybko zleciał czas i szczęśliwy i zmęczony a przed hotelem wrzask a ja myślę wciąż o tobie nie dociera domnie nic stałaś w tłumie tam na dole a ja śpiewałem ci taki koncert mnie dobija zwala z nóg nigdy niewiem czy podołam zadowole wszystkich tu A gdy wiem że jesteś w tłumie jakoś razniej mi lrzej  przez kilka krótkich sekund . Tesknie (...)

Zobacz pełny wpis »
Teraz jestem twoim wrogiem numer jeden  co się stało z tobą nie wiem nie wiem . Teraz jestem tobie nikim a kiedyś byłem wszystkim . Teraz jestem tobie kimś kim być nie chciałem złych zamiarów wobec ciebie nigdy nie miałem . Czy to możliwe aby miłości moc w nienawiść się zmieniła  nie wyszło nam jednak ja życzę ci jak najlepiej i chcę byś szczęśliw (...)

Zobacz pełny wpis »
Gdzieś w pamięci mej pozostały wspomnienia z tamtych dni wspólnych chwil pozostały sny Wiem nie wrócisz już wiec dziś wspominając ciebie tęsknie wciąż wierząc że odnajdziemy się Powiedz gdzie jesteś gdzie moja dziewczyno Jeszcze raz mi szanse daj  jeszcze raz odnajdziemy raj Znów wspominam twój piękny uśmiech na twarzy wierząc że spotkam cię i przytulisz (...)

Zobacz pełny wpis »
Strach niszczy mnie powoli czuje sie jak wilk i wilk w nieiwoli . To juz prawie koniec wakacjie sie kończa i jest do bani pozdrowienia dla wszystkich dziewczyn od Pawełka czyli odmnie. Jeśli chccecie napisać do mnie to piście moj adres e-mail to skorpion142@wp.pl chetnie odpisze dla was . Pryjmuje tylko listy od dziewczyn papa tzrymajcie sie gorąco całuski dla was (...)

Zobacz pełny wpis »
Każdy lubi czuć ten stan gdy beztrosko życie mija spędzać gdzieś na plaży czas nie mieć żadnych spraw słońca blask i wody szum ubrań prawie nie nosimy lato daje nam ten luz budzi nas ze snu Na wakacyjną przygodę wyruszyć już czas gdzie miejsca nieznane gdzie inny jest świat Każdy dzień zbyt krótki jest czasu brak na sen (...)

Zobacz pełny wpis »
Świat jest bardzo mały miłość jest jedna sztuka kochania. Dziewczyny są potrzebne bez dziewczyn świat by był nudny było by ciężko ale naszczęście są ja czekam na tą jedyną która mnie pokocha a ja . Pozdrawiam wszystkie dziewczyny i byłe moje dziewczyny a o jednej dziewczynie jeszcze myślę może .......... zobaczymy (...)

Zobacz pełny wpis »
Czasami mi się śni moja była dziewczyna nie wiem w czym zrobiłem błąd ale myślę że się da to naprawić ja nie mam już zamiaru szukać se nowej narazie może ona znajdzie mnie :) tęsknie zanią w dzień i nocy nocy nie żałuje że ją poznałem i nie żałuje że ją pokochałem zawsze będę o niej pamiętał ........ (...)

Zobacz pełny wpis »
Tu pierwszy raz poznałem cię miłość była w nas . Ten czas spędzony stobą i wszystko przeszło obok teraz szukam ciebie tylko w snach . Marze o tobie i śnie i myślę że kiedyś będziemy razem nazawsze i nikt mi ciebie nie odbierze pamiętaj .......... o mnie bo ja o tobie nigdy nie zapomnę (...)

Zobacz pełny wpis »
Nieszukałem cię a jednak odnalazłem cie zakochać sie nie chciałem zakochałem się niezwykłością zawładnełaś każdą moją myśl niewiem co się zemną stało moje oczy twój uśmiech twój głos i wdzięk cała twoja osoba uspokaja mnie . Poradzcie mi jak znaleś dziewczne którą bede kochał a omna mnie :) ? mam nadzieję że jest taka osba ? (...)

Zobacz pełny wpis »
Samotność boli minoł już pewien czas a ja nie moge sie pogodzić ze dziewczyna zemna zerwała narazie nie szukam dziewczny może keidyś dziewczyna znajdzie mnie która będzie chciała być napewno zemną a nie tylko udawać że się kogoś kocha. (...)

Zobacz pełny wpis »