Hovioxx

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Ryukioolop
Główny blog hovioxx.blogi.pl »
Data urodzenia 1981-09-13
Wiek 42 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Blogi zarządzane przez Hovioxx

Najciekawsze wpisy Hovioxx

W ćwierćfinale Euroligi gra się do trzech zwycięstw, a mecz nr 2 odbędzie się w czwartek o godz. 20 czasu polskiego, znów w Grecji. Trzecie spotkanie w Gdyni zaplanowano na 30 marca i już teraz na ten mecz zostały tylko ostatnie bilety. Dosłownie pięć minut później przed halę podjechał Prokom. Koszykarze z Gdyni też starali się zachować spokój, ale na ich tw (...)

Zobacz pełny wpis »
Prokom ma w składzie trzeciego (Qyntel Woods - średnio 16,3 pkt) i piątego (David Logan - 16,1) strzelca Euroligi, ale Olympiakos ma lidera tej klasyfikacji. Linas Kleiza rzuca w tym sezonie średnio 16,9 pkt, a do tego jest czwartym zbierającym Euroligi - 6,8 zbiórki. Litewski skrzydłowy jeszcze w poprzednim sezonie grał w Denver Nuggets (w NBA spędził cztery sezony), a z (...)

Zobacz pełny wpis »
Asseco Prokom Gdynia to pierwszy w historii polski zespół,  W ćwierćfinale gra się już systemem play-off, do trzech zwycięstw. Pierwsze dwa mecze odbędą się dziś i w czwartek w Pireusie, kolejne 30 marca i ewentualnie 1 kwietnia w Gdyni, a piąte spotkanie, jeśli będzie potrzebne, zostanie rozegrane 7 kwietnia, ponownie w Grecji. który awansował do najlepszej (...)

Zobacz pełny wpis »