Horseylifemission

Profil blogerki.


horseylifemission

Informacje ogólne

Lokalizacja Gdańsk
Główny blog horseylifemission.blogi.pl »
Data urodzenia 1981-10-12
Wiek 42 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Horseylifemission

Jak juz wiecie utknęłam w Portugalii. Zanim opowiem wam tę historię, chciałabym wspomnieć Zenita, o którym pisałam wcześniej.Zenit był koniem, którym opiekowałam się będąc pierwsze miesiące w Tarifie. Wtedy nie miałam tam wielu znajomych. Ten koń - 30 letni ogier dał mi dużo. Miłość, akceptację, zaufanie. Jak się później dowiedziałam, nie każdemu tak ufał. Może (...)

Zobacz pełny wpis »
  Czesc jestem Kasia. Kocham konie, podróże i slow life. Niedługo skończę 40 lat i czuję, że mam do spełnienia misję. Nie żadne mission imposible, bo chciałabym, aby była to realna misja, zatem moja misja to Horsey Life Mission. Konie towarzyszą mi od kiedy pamiętam czyli prawie całe zycie, wcześniej niż zaczęłam poprawnie mówić. Gdy byłam mała zawsze męczył (...)

Zobacz pełny wpis »
Dlaczego Kamper?  Już mieszkając w Gdańsku zauważałam powolne niszczenie natury. Później w Dublinie konsumpcjonizm, przesadny materializm, oddalenie od natury było jeszcze bardziej widoczne. Ludzie z roku na rok byli bardziej zaczarowani cyframi na koncie, drogimi dla nich rzeczami (choć często nie zdają sobie sprawy z narzutu jaki sklepy nakładają na towary), laptop (...)

Zobacz pełny wpis »
Zaczyna się nowy dzień, tym razem jestem pierwsza u mechanika, kończą awarię o 12 w południe i ruszam, mam 496km przed sobą, jadę bez przerwy, dopada mnie deszcz, jakiś sztorm, a przed Tarifą silny wiatr, kamper buja się na lewo i prawo, ale jadę bo stęsknione zwierzaki czekają. Zajęło mi to 8h, udało się, dojechalam. No to jestem, znowu się cieszę, jestem w domu bo dla mnie d (...)

Zobacz pełny wpis »
Tarifa i powrót Kampera. Kwiecień 2018 w końcu kamper jest gotowy do odbioru. To nie jest tylko kamper to jest mój dom, więc jak wjeżdżam na plażę Los Lances na Tarifie, wszyscy znajomi z innych mobilnych „chatek” biją mi brawo, Wow Snoopy is back ( zawsze dajemy imiona kamperom). Tarifa wydaje się miejscem z ludźmi nastawionymi inaczej mentalnie. To miejs (...)

Zobacz pełny wpis »
Uczę się hiszpańskiego, mam Zenita, ale gdzieś skrywa się niedopatrzenie, wszakże jestem w Hiszpanii… tapas, siesta, fiesta… rozluźnia się uwaga. W tamtym czasie żyłam z internetowych inwestycji i nagle po 2 miesiącach pobytu w Hiszpanii duża część moich oszczędności, także tych odłożonych przez moich rodziców, rozmywa się…. Zbyt duże zaufanie do ludzi, (...)

Zobacz pełny wpis »
W kwietniu 2017 ruszyłam z Irlandii przez Walię do Anglii. Nie obyło się bez pierwszych przygód, jak tylko opuściliśmy prom, a jechałam z moją zaprzyjaźnioną parą, Kamilą i Mateuszem, których poznałam mieszkając w Irlandii. Jadąc w nocy, chcieliśmy zrobić sobie przystanek koło morza, no ale cóż, nie wyszło :-D Van utknął w błocie, była 2 w nocy. Musieliśmy spać (...)

Zobacz pełny wpis »
Nasz charakter uwarunkowany jest pod wieloma względami. Począwszy od rodziny przez szkołę, rówieśników po ludzi którzy wchodzą z nami w różne relacje.  Teraz uwaga, im bardziej jesteś świadomy swojego autentycznego ja, te różne opinie nie wpływają na Ciebie. Jeśli zatem, jesteś „zagubiony” to różne opinie mogą wpływać na (...)

Zobacz pełny wpis »