Home_100

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Główny blog poradylazienkowe.blogi.pl »
Data urodzenia 1999-11-15
Wiek 20 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Najciekawsze wpisy Home_100

Urządzenie domu jest jedną z fajniejszych czynności, jakie nas czekają podczas remontu lub wykańczania nowego domu. Najfajniejszą rzeczą jest samo projektowanie. Obecnie jest to tym lepsze niż niegdyś, że w fazie projektowej mamy możliwość zobaczenia wstępnej wizualizacji na komputerze. Kiedyś do wykorzystania mieliśmy jedynie własną wyobraźnie, a ta mogła cz (...)

Zobacz pełny wpis »
Płytki do garażu uważane są za ekstrawagancje. Czy faktycznie tak jest? Jeszcze w latach 90-tych oraz na początku XXI wieku mało kto w Polsce zarabiał na tyle dużo, aby myśleć o płytkach w garażu. Płytki kładziono głównie lub niemal wyłącznie w mieszkaniach oraz domach. Czy faktycznie płytki położone w garażu są tylko ekstrawagancją, która ma (...)

Zobacz pełny wpis »
Przedpokój to pomieszczenie, w którym podłoga jest narażona na wyjątkowo intensywne użytkowanie, a także na kontakt z zabrudzeniami takimi jak piasek oraz błoto. Dlatego w przypadku tego wnętrza należy zwrócić szczególną uwagę na wybór odpowiednich płytek. Trwałe i odporne na ścieranie Płytki do przedpokoju powinny charak (...)

Zobacz pełny wpis »
Współczesne trendy to przede wszystkim nowoczesność, która jednak nie stoi w niezgodzie z elementami klasycznymi, tradycyjnymi, a w zasadzie dowolnymi. Najważniejsze bowiem dziś nie jest "co", ale "jak". Nawet stare firany wyciągnięte z babcinej szafy mogą świetnie wpasować się w nowoczesny wystrój, o ile zostaną ciekawie dobr (...)

Zobacz pełny wpis »
Poszukujesz ciekawych, oryginalnych i niebanalnych materiałów budowlanych? Chcesz stworzyć niezapomniane, modne i nowoczesne wnętrze? Jeśli tak to koniecznie musisz zapoznać się z możliwościami, które otwierają przed każdym płytki heksagonalne. Są to wykonane specjalną techniką płytki, imitujące różnego rodzaju kształty, wzory oraz figu (...)

Zobacz pełny wpis »