Hivision13

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Olsztyn
Główny blog minimalniemniej.blogi.pl »
Data urodzenia 1986-01-01
Wiek 35 lat
Ostatnia aktywność 340 dni temu

Najciekawsze wpisy Hivision13

  Dlaczego 30-dniowe wyzwanie?   Telefon jest ze mną stale. Przeglądam co się dzieje na portalach społecznościowych niby w tak zwanym „międzyczasie”, a każdego dnia zbiera się stos minut, które są przeze mnie wykorzystywane w mało przydatny sposób. Od dłuższego czasu idę drogą minimalizmu. Czuję, że  w moim życiu jest zn (...)

Zobacz pełny wpis »
  Ostatni tydzień bez Facebooka został przerwany wejściem w jego progi. Nie dlatego, że tęskniłam, ale dlatego, że musiałam. Jak się okazało, czasami po prostu trzeba i nie ma się wyboru. Czy mi z tym źle? Otóż nie. Zrobiłam co miała zrobić, wykonałam zadanie i zniknęłam ponownie. Zgodnie z zapowiedzią, nie będzie mnie tam nadal do niedzieli 18 pa (...)

Zobacz pełny wpis »
Zdenerwowanie, pustka, ciągła myśl, że mnie coś ominie… Czy takich skutków spodziewałam się po odstawieniu mediów społecznościowych? O takich między innymi czytałam. Mnie jednak nic takiego nie spotkało.   Jedna trzecia wyzwania za mną i jak się okazuje wyzwanie, na tę chwilę, nie jest dla mnie wyzwaniem. Nie wiem, kiedy zleciało (...)

Zobacz pełny wpis »
Co Ty tu robisz? Jeśli tu trafiłeś to gratuluję :) Blog nie będzie reklamowany, nie będę również podejmowała żadnych wysiłków, aby dotarł gdzieś dalej. To, co znajdziesz na tej stronie to spis, krok po kroku tego co zarysowało się w mojej głowie i szybko postanowiłam wprowadzić w życie. Być może skłoni Cię to do przemyślenia swojej własnej ś (...)

Zobacz pełny wpis »