Hh_fuck_of

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Magda Bujnicka
Lokalizacja Białystok
Główny blog hh-fuck-of.blogi.pl »
Data urodzenia 1989-06-03
Wiek 35 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Hh_fuck_of

file:///C:/Moje%20dokumenty/obrazki%20r%F3żne/12.gif                                        zacznijmy od najpopularniejszego na świecie sowa wyrażającego uczucia - Kórwa!!!ale zjebany dzień,p (...)

Zobacz pełny wpis »
Elo!!! no i kurwa mać po szkole jestem(tak jak codziennie).jutro klasuwa z matmy i fizy...buu !!! ale hooj z tym!! nie chce mi sie uczyć !! No i w piatek impra bedzie.Qmple zaatwią trawke,browary,szlugi itd...sie doczekac nie moge.Tak na serio to jeszcze nigy nie jaraam trawki ale chcem.ChCeM SpRuBoWaĆ !!! ale sie boje.no dobra kurwa kończe bo kurwa chyba trzeba kurwa odrobić troch (...)

Zobacz pełny wpis »
Yo !! zaczne od pozdruffek:BuźKi i PoZdRuFFki dLA MojEgo KoLeGi MaRiUsA !!! dziś w skole babka nas kurwa psesadzala i siedze z takim kurwa malym chlopcykiem ale fajny jest ucylam sie z nim wceśniej ! no i byy te kurwa klasuwy i kartkufka z anglika ale dobze mi poslo.a tak ogulnie to sie kurwa nawet nieźle cuje.nadaj kurfa nie umiem wstawiać  tu obrazkuff !!! oki końce,buźki (...)

Zobacz pełny wpis »
hmm...no wiec.bylam w skole,nie wiem jak wy ale ja mam kurwa niezle wspomnienia po skole !! byo zajebiście.ale..odpowiadaam prawie caą lekcje z fizy i dostalam 2.ale to nic.ale to pses kolege bo mnie ciągle rozćmieszal !! No i kurwa zapowiada sie na piątek zajebista impra u kumpeli !!! szczeguly podam jutro!!papa (...)

Zobacz pełny wpis »
ale mnie tu dugo nie bylo!chyba z 2 albo 3 dni.ale nic jusz jestem.czemu cie nike nie wpisuje?!?!?!bede paka!!!u mnie fajnie normalnie nie nudze sie!prawie codziennie jakie[ nieudane spotkania z chlopakami z netu!!!!!chuj im niektórym w dupy bo nawet nie przychodz!!ja jestem uczciwa i ide na karzde.NAPRAWDE. (...)

Zobacz pełny wpis »
O kurwa!!ale ostro!!mam jusz blogasa tylko mam normalnie problem!!nie umiem nic na nim zrobić!tu jest jaoś kurwa strasznie dziwnie!ale dam se rade! (...)

Zobacz pełny wpis »