Herobrinekiki

Profil blogera.


herobrinekiki

Informacje ogólne

Główny blog herobrinekiki.blogi.pl »
Data urodzenia 1974-08-15
Wiek 45 lat
Ostatnia aktywność 360 dni temu

Najciekawsze wpisy Herobrinekiki

Witajcie! Dzisiaj przedstawiamy przebranie w stylu vintage Vintage  – styl w kulturze i sztuce. W modzie, w której zaistniał w XIX wieku, polega na noszeniu rzeczy z innej epoki albo stylizowanych na takie oraz łączeniu stylów pochodzących z różnych epok. Ubrania z poprzednich dekad albo starsze niż 20 lat są zwykle uznawane za vintage. (...)

Zobacz pełny wpis »
Dnia dzisiejszego pragniemy przedstawić kreacje na nasz jedno z największych świąt narodowych. Mianowicie święto odzyskania przez Polskę niepodległości. Cała szkoła była ubrana we wcześniej ustalone stroje. Nasza klasa (nie oszukujmy się, ale najlepsza w szkole) ubrała krawaty. Mimo iż w naszej klasie jest również dziewczyna wyzwanie to nie sprawiło wi (...)

Zobacz pełny wpis »
Dzień dzisiejszy od XIX wieku jest dniem Mikołaja. Z tej okazji w naszej placówce wszyscy uczniowie byli zaproszeni do zabawy w mikołajów i zachęcani do ubrania czapek bądź innych ubrań związanych ze świętym Mikołajem. Poniżej pokazujemy nasze ubiory:          (...)

Zobacz pełny wpis »
Dzień dobry wszystkim! Mamy nadzieję że macie dobry humor! Przychodzimy dziś do was z pierwszą falą outfitów! W naszej szkole organizowany był dzień francuski gdyż przyjechałą wymiana z Francji więc ubraliśmy się w stereotypowe stroje dla Francuzów. Głównym elementem były koszulki w czarno-białe paski, szaliki obwinięte wokół szyi i (...)

Zobacz pełny wpis »
Dzisiaj mamy dla was już ostatni outfit w stylu streetwear. Charakterystystyczne dla niego są luźne ubrania, na zdjęciach ukazane jest podobieństwo do tego że stylu. Różowa bluza robi cały look. Świetnie pasują do niej bandana jak i skarpetki, a spodnie robią fantastyczny kontrast. Poniżej pokazany jest cały wygląd.   (...)

Zobacz pełny wpis »
Chcielibyśmy przedstawić co raz popularniejsze kreacje imprezowe w stylu retro. Wprowadzają one duże urozmaicenie w stosunku do zwykłych imprez. Życzymy udanej zabawy! Z całego serca polecamy mężczyznom, kobietom i dzieciom.     (...)

Zobacz pełny wpis »
Dzisiaj przedstawiamy najzwyklejszy ubiór szkolny, niczym się zbytnio nie wyróżniający. Ważne, aby czuć się w nim wygodnie i komfortowo zarówno dla ciała jak i oka.     (...)

Zobacz pełny wpis »