Henrix

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Warszawa
Główny blog zyjemy-zdrowo.blogi.pl »
Data urodzenia 1989-10-11
Wiek 33 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Henrix

  p { margin-bottom: 0.25cm; direction: ltr; color: rgb(0, 0, 0); line-height: 120%; }p.western { font-family: "Ubuntu Light"; font-size: 11pt; }p.cjk { font-family: "Droid Sans"; font-size: 11pt; }p.ctl { font-family: "FreeSans"; font-size: 12pt; } XXI wiek przyniósł bardzo wiele zmian w świecie medycyny. Przede wszystkim wprowadzonych zostało wiele tech (...)

Zobacz pełny wpis »
  p { margin-bottom: 0.25cm; line-height: 120%; } Wszelkiego rodzaju nałogi to w dzisiejszym społeczeństwie jeden z największych problemów. Używki mogą mieć bowiem bardzo niekorzystny wpływ na nasze zdrowie i mogą być jednym z głównych powodów wielu problemów, z którymi nie będziemy w stanie sobie samodzielnie poradzić. Z tego (...)

Zobacz pełny wpis »
Spora część naszego społeczeństwa ma w dzisiejszych czasach różnego rodzaju problemy ze zdrowiem. W niektórych przypadkach mogą one okazywać się naprawdę poważne, więc warto zrobić wszystko, by w jakimś stopniu móc zmniejszyć szanse na pojawienie się tego typu dolegliwości. Nie można zapominać jednak o tym, że niekiedy może wymagać to od nas poświęceń, (...)

Zobacz pełny wpis »
W dzisiejszych czasach niemalże każdego dnia jesteśmy narażeni na różnego rodzaju niebezpieczeństwa oraz zagrożenia, choć często nie zdajemy sobie z tego całkowicie sprawy. Sytuacja może stawać się nawet jeszcze bardziej niebezpieczna w momencie, gdy dana osoba uważa, że skoro do tej pory nic złego jej się nie stało to tak naprawdę nie ma szans na to, że stanie jej s (...)

Zobacz pełny wpis »
W dzisiejszych czasach bardzo często narażeni jesteśmy na różnego rodzaju niebezpieczeństwa i zagrożenia. Prawda jest jednak taka, że często nie zdajemy sobie z nich całkowicie sprawy. Wszystko staje się jeszcze groźniejsze w momencie, gdy uważamy że nic złego nie może nam się przydarzyć. W takim przypadku tracimy przede wszystkim czujność, co może okazać się czymś n (...)

Zobacz pełny wpis »
Spora część osób w dzisiejszym świecie ma różnego rodzaju problemy zdrowotne i dolegliwości, które nie zawsze pozwalają im na samodzielne funkcjonowanie. Taki stan rzeczy najczęściej dotyczy jednak przede wszystkim osób starszych, choć ostatnio coraz więcej młodszych osób ma podobne problemy. W takim przypadku najważniejsze jest jednak (...)

Zobacz pełny wpis »
W dzisiejszych czasach ogromna ilość ludzi musi radzić sobie z różnorakimi problemami zdrowotnymi i dolegliwościami, które mogą w znaczący sposób utrudniać ich życie. Czasami zdarza się również tak, że dana osoba nie jest w stanie samodzielnie się poruszać. W takim przypadku musi ona niejednokrotnie spędzać większą część dnia w łóżku, co m (...)

Zobacz pełny wpis »
Sport bez wątpienia może mieć niezwykle pozytywny wpływ na nasze zdrowie i z pewnością przyzna to każdy, kto ma z nim na co dzień do czynienia. Należy jednak zdawać sobie sprawę z tego, że podczas wykonywania wszelkich ćwiczeń nie obejdzie się bez konieczności zachowania odpowiedniego poziomu ostrożności. W przeciwnym razie możemy bowiem narażać się na różnego rodzaj (...)

Zobacz pełny wpis »
Rehabilitacja to według wielu osób najważniejszy etap leczenia. Z tego właśnie powodu powinniśmy zadbać o to, by zawsze była ona przeprowadzana w sposób jak najbardziej dokładny, szczególnie jeśli dotyczy to bliskiej nam osoby. Zawsze chcemy bowiem dbać o to, by posiadała ona jak najlepsze warunki. Trzeba bowiem zdawać sobie sprawę z tego, że odpowiedni (...)

Zobacz pełny wpis »
Każdy z pewnością przyzna, że sen to jeden z najistotniejszych elementów w naszym życiu. Powodem takiego stanu rzeczy jest przede wszystkim fakt, że w wielu przypadkach to właśnie dzięki niemu możemy się zregenerować oraz zyskać siły na cały kolejny dzień. Warto więc zadbać o to, by nasz sen był jak najbardziej odpowiedni, ponieważ wpłynie to bardzo pozytywnie na nas (...)

Zobacz pełny wpis »