Hellofashion

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Warszawa
Główny blog smiesznekoszulki.blogi.pl »
Data urodzenia 1998-05-19
Wiek 26 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Hellofashion

W dzisiejszych czasach coraz coraz więcej osób decyduje się na zamówienie własnego wzoru na ubraniu. Dobrze sprawdza się to nie tylko, jako kreatywny prezent, ale też ciekawe urozmaicenie własnej garderoby. Samo zamówienie ubrań ze spersonalizowanym nadrukiem jest stosunkowo proste oraz nie zajmuje dużo czasu, jednak powinno się zwrócić uwagę na kilka po (...)

Zobacz pełny wpis »
Ubranie ze spersonalizowanym wydrukiem to rozwiązanie w różnych sytuacjach – może być świetną reklamą, ale też doskonałym prezentem. Nie każda koszulka w sklepie całkowicie wszystkie ubrania do kupienia w sklepach są w stanie sprostać oczekiwaniom, dlatego dobrym pomysłem jest firma wykonująca nadruki na ubraniach. W jaki sposób wygląda składanie zamówien (...)

Zobacz pełny wpis »
Obecnie coraz większa liczba klientów rozważa wykonanie własnego projektu na ubraniu. Na rynku figuruje mnóstwo przedsiębiorstw, które zajmują się wykonywaniem niepowtarzalnych nadruków na odzieży. Niemniej pojawia się także wiele pytań od klientów, którzy chcą złożyć zamówienie.   Drukowanie na ubraniach? Przede wszystkim je (...)

Zobacz pełny wpis »