Hazardowaszmata

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Krakow
Główny blog hazardowynikt.blogi.pl »
Data urodzenia 1992-04-22
Wiek 27 lat
Ostatnia aktywność 130 dni temu

Najciekawsze wpisy Hazardowaszmata

Wegetuję... Czuje straszne poczucie winy, przytłacza mnie to wszystko. Nie myślałem o konsekwencjach moich czynów niestety jak je popełniałem. Dowiedziałem się dziś od M. , że "wszystko czego nasza mała A. będzie doświadczać po raz pierwszy mnie ominie ;(" Bardzo mnie to dotknęło. Ciężko mi było z tym funkcjonować jakkolwiek. Dziś znów analizowa (...)

Zobacz pełny wpis »
Dziś jest najgorszy dzień w moim życiu i życiu mojej rodziny, ze wszystkich moich upadków ten jest najgorszy. Moja żona myśli, że ją zdradziłem bo prostytutka z którą się umówiłem wysłała mi sms pod tytułem"kiedy będziesz kotku". Nie skasowałem tej wiadomość, a ona robiąc sobie przelewy z moich kont na swoje go zauważyła. To jest nasz defi (...)

Zobacz pełny wpis »
Dziś osiągnałem hazardowe dno. Moja żona po raz kolejny odkryła, że gram nie jestem w stanie już zliczyć ile to było razy... Czuje się wyrzuty i wypluty przez to jaką krzywdę jej wyrządziłem. Byłem do tego stopnia zniewolony, że dziś chciałem iść ją zdradzić, nie wiem co mi strzeliło do Łba... Zadzwoniłem już do panny z ogłoszenia i się umówiłem, (...)

Zobacz pełny wpis »
Trzeci dzień. Nadal jest fatalnie. Rozmowa z współbraćmi pomogła na chwilę. Usłyszałem dobrą radę aby nie słuchać mojej chorej głowy w obecnym czasie tylko powierzyć się w całości komuś mądrzejszemu... Sile wyższej... Terapeutom. Tak zrobię! Idę dziś do Kościoła, błagać na kolana o przebaczenie. Kolejne godziny bez hazardu mijają... Obecnie brzydz (...)

Zobacz pełny wpis »