Hawusia

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Ewelina Kapołka
Główny blog hawusia.blogi.pl »
Data urodzenia 1988-02-19
Wiek 36 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Blogi zarządzane przez Hawusia

Najciekawsze wpisy Hawusia

Juhu!!!!!!!!!!!! Jush weekend!!!!!!!! Jeju, tak się cieszę, dostałam szóstkę z informatyki, jak będę miała piątke z niemieckiego i szóstkę ze sztuki, to będzie 5.0!!!!!!!! Hahaha! Nie no, cool, ale siara po to stypendium wychodzić, ktoś sobie pomyśli: „Dzises, jaki kujon!”. Ale no, jak trzeba to trzeba. Forsy dostanę, rodzice dołożą i będzie komórka, co najważniejsze t (...)

Zobacz pełny wpis »
Hm...... zastanawiam się, co na tym blogu pisać? No, tak zwykłe notki, nie cieszą się zbytnim powodzeniem? Może jakieś opowiadania? Czemu nie? No tak, ale zeby coś takiego mającego sens napisać, to trzeba mieć niezły temat i co najważniejsze wenę twórczą. Jakoż, iż ja takiej nie posiadam (nie mówię, że talentu nie mam, bo to nigdy nie wiadomo), więc cały czas się zastanawiam, co na (...)

Zobacz pełny wpis »
Qrde!!!!!!!! Ale jestem z siebie zadowolona:) Jeden dzień bloczeg istnieje i brzydki nie jest. no ale jak wspomnę sobie ten z blog.pl? W pierwszy dzień wyglądał świetnie. Ale później serwer mi nawalił i nie było ni obrazka, ni tła. Biel. a szkoda. Dlatego, tamtego bloga jush nie będę prowadzić. Zaczynam coś kombinować z tym. Najgorsze jest to, ze nie będę miała neta jush niedług (...)

Zobacz pełny wpis »
Piszę znowu, tak dla jaj. Może coś o sobie napiszę. Mam na imię Ewelina, mam 14 lat, nie ma we mnie nic nie zwykłego. Jestem kolejnym szarym człowiekiem. Kto jest "nieszary"? No jak to, ludzie z kolorowych okładek, a my - nikomu nie znani jesteśmy szarzy. Myślę, ze lepiej byłoby bez tego wszystkiego, bez gwiazd. Czasem ciekawi mnie jak wtedy wyglądałoby życie. Moze nie było by rózn (...)

Zobacz pełny wpis »
AAAAAAAAAAAAAa!!!!!!!!! Wstałam sobie dziś o 8:20, to mój dotychczasowy rekord, bo raczej należę do rannych ptaszków. idę dziś skreślać totolotka, bo jest 11 milionów do wygrania. Qrcze, co ja bym sobie za te pieniądze kupiła...... Uu! Lepiej nie mówić, bo rozpisałabym się za bardzo. No w każdym razie nie podam moich typowanych numerów, bo jeszcze ktoś je zgapi i nie daj Boże bę (...)

Zobacz pełny wpis »
No to teraz chyba wypadałoby napisać cos o mnie! Ja, to ja. Staram sie być sobą i jestem, najbardziej mnie wkurza udawana przyjaźń, jestem dosyć chyba wygadana, mam poczucie humoru i chyba lepiej dogaduje sie z chłopakami niz z dziewczynami. Mnie to szczerze mówiąc dosyc cieszy... Ostatnio doszłam do wniosku, ze dziewczyny są fałszywe i w ogóle, przekonały mnie do tego koleżanki, s (...)

Zobacz pełny wpis »
Cały dzisiejszy dzień rysowałam. Zresztą wczoraj wieczorem też rysowałam. Najpierw bylo to “mangowanie”, ale coś mi nie wychodziło, więc zaczęłam rysować jakieś twarze. Były to twarze, kobiet, dziewcząt. Wszystkie właściwie, były normalne, oprócz jednej. Była to głowa dziewczyny, która byla łysa, uszy miała zaklejone, oczy i usta zaszyte. Hm.... No powiem, szczerze, że (...)

Zobacz pełny wpis »
Hello:) Witam na moim blogu. Nie jest moim pierwszym. Jak na razie trochę tutaj trudno się polapać. Nie będę wstawiac obrazków, bo serwer mi nawala. Będzie to po prostu skromny blog:) (...)

Zobacz pełny wpis »
Wybaczcie, ale nie mam szczęscia do blogów, i na to wychodzi, ze ten tesh się zaepsu. DLatego wchodzcie na Ewelineczka.blog.pl Tam jest ta sama grafika, co tu bya. Jeszcze raz sorrki!!!!!! (...)

Zobacz pełny wpis »
Podziwiajcie moje cudo, chyba nie bedzie aż tak skromne:) A co tam (...)

Zobacz pełny wpis »