Hasysa.dorota

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Pawłowice
Główny blog deweloperwarszawa.blogi.pl »
Data urodzenia 1988-07-04
Wiek 34 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Najciekawsze wpisy Hasysa.dorota

Dzisiaj poszukiwanie osób chętnych do zakupu mieszkania najczęściej odbywa się online, za pośrednictwem popularnych serwisów ogłoszeniowych. Jak stworzyć własne ogłoszenie, które zachęci klientów do nabycia nieruchomości? Sprawdź najważniejsze kwestie! Ogłoszenie sprzedaży mieszkania – jak je napisać? Atrakcyjne, przyciągające (...)

Zobacz pełny wpis »
Własne mieszkanie w dzielnicy Włochy to aktualnie wydatek nawet ponad 10 tysięcy złotych za metr kwadratowy. Dlaczego warto zamieszkać właśnie tutaj? Jak w ostatnim czasie zmieniały się ceny nieruchomości w dzielnicy? Warszawa Włochy – historia, lokalizacja, perspektywy Włochy to dzielnica Warszawy, która zlokalizowana jest w jej lewobrzeżnej części. (...)

Zobacz pełny wpis »
Zakup mieszkania jest poważnym wydatkiem. Gdy zamierzasz kupić własne M na kredyt, sprawdź, jak znaleźć najlepszą ofertę, złożyć swój wniosek i dowiedz się, o czym jeszcze trzeba pamiętać po uzyskaniu środków. Jak wybrać najlepszy kredyt na mieszkanie? Aktualnie kredyt na zakup mieszkania można wziąć w niemalże każdym banku obsługującym klie (...)

Zobacz pełny wpis »