Haniak2009

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Polska
Główny blog read-read.blogi.pl »
Data urodzenia 2009-03-12
Wiek 11 lat
Ostatnia aktywność 233 dni temu

Najciekawsze wpisy Haniak2009

Wtajcie! Właśnie czytam książkę:,, Raven ". Jest ona fantastyczna! Pierwsze na co zwróciłam uwagę, była okładka. Podoba mi się dokładność jej wykonania oraz dobór kolorów - przez to od razu gdy po nią sięgam, aż chce mi się czytać. Później oczywiście tytuł, od razu mnie zaciekawił, jest taki tajemniczy. Na początku książka b (...)

Zobacz pełny wpis »
Cześć kochani! Mam genialną książkę! Jej nazwa to Silver, pierwsza księga snów. Przeczytałam już pierwszą i drugą część, ale przed trzecią muszę najpierw przeczytać inne książki.   Link do kupna LINK DO PIERWSZEJ CZĘŚCI LINK DO DRUGIEJ CZĘŚCI LINK DO TRZECIEJ CZĘŚCI (JESZCZE NIE PRZECZYTAŁAM) Jest tam magia, miłość i... Co jeszcze (...)

Zobacz pełny wpis »
Sory ,że dopiero teraz wpis i, że tyle mineło od poprzedniego, ale jest wpis, więc zaczynamy. Za chwilę kupuję nową książkę "moje szkolne życie". Dzisiaj link do innej strony w której kupię tą książkę. Link Do Tej Strony Opis jest ciekawy ( ͡° ͜ʖ ͡°). Więc Paaaa! -Haniak2009   (...)

Zobacz pełny wpis »
Cześć przed chwilą zamówiłam nową książkę, Raven Tom 1 Biały Kruk. Przyjdzie mniej więcej za tydzień, a więc chciałam was zapytać czy to dobry wybór. Tutaj daje wam załącznik ze stroną na której zamówiłam tą książkę: KLIKNIJ Pa! -Haniak2009   (...)

Zobacz pełny wpis »
Hej tu haniak2009! Jeżeli nie macie czym zaznaczać stron i wybieracie zawsze coś z biurka co nie jest zakładką mam dla was wspaniałe zakładki do wydrukowania. Bajeczne wzory i inne fajne oddatki. STRONA ZAKŁADKI DO KSIĄŻEK MOJA ULUBIONA MOJE ULUBIONE 2 - Haniak2009 (...)

Zobacz pełny wpis »