Hania-iwona

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Iwona Piątkowska
Lokalizacja Szczecin
Główny blog hania-iwona.blogi.pl »
Data urodzenia 1970-01-01
Wiek 52 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Hania-iwona

Aby wziąść udział w konkursie na naj bloga trzeba wklejić do jednej z notek taki tekst: Biorę udział w konkursie na naj bloga. Blog jest organizowany na stronie o adresie: http://www.blogi.pl/blog.php?blog=hania-iwona . Aby się zapisać na liste wystarczy wejść do komętarzy i wpisać nazwe swojego bloga i nick oraz e - mail i wiek. Wyjaśniam dlaczego akurat te dane: A (...)

Zobacz pełny wpis »
Hej wam jeżeli weszliście na mojego bloga to błagam wpiszcie się do księbi gości i podajcie strone gdzie jest organizowany konkurs na naj bloga!!! plis, błagam naprawde chce wziąć udział wiem że nie ma żadnej sądy ale to się zmieni napewno na 100% tylko błagam dajcie mi strone na której jest konkurs na naj bloga!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zobacz pełny wpis »
Mój numer gadu-gadu: 1549300 Mój adres e-mail: iwona__P@wp.pl Przysyłajcie listy e-mail i wiadomości gg z chęcią wam pomogę w problemach i kłopotach.Możecie mi się zwierzać z nie udanych miłości i możecie zadać pytanie jak uwieść chłopaka. Chętnie pomagam w problemach. (...)

Zobacz pełny wpis »
Hej dziewczyny to jest strona przede wszystkim dla nas czyli dla dziewcząt. Jeżeki będziecie miały jakieś pytania to przysyłajcie je pod adres: Iwona__P@wp.pl napewno wam odpowiem. (...)

Zobacz pełny wpis »
Iwonko mam bardzo ważną sprawę dotyczy ona diddli jeżeli możesz to kliknij do mnie na gg albo cuś bardzpo ważne a dlatych co czytają mam pytanie czy chcecie mieć konkurs na naj bloga?<br>   (...)

Zobacz pełny wpis »
Dzisiaj znalazłam moje karteczki z Diddla !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  Tygodniowa żałoba odwołana!!!!!!!!!!!!!!!! Jestem szczęśliwa!!!!!! Wprost nie moge uwierzyć!!!!!!! Iwona (...)

Zobacz pełny wpis »
Koniec szlabanu!!! Aby to uczcić zrobiłam se bloga www.iwona-kosmita.blog.pl właźcie i wpisujcie się do księgi gości i tak dalej (...)

Zobacz pełny wpis »
Zaszokowana dlatego że wreszcie znalazłam adres mojej strony!! A smutna bo nie umiem zmienić tła wstawić strony fajnych gier i nie potrafie uwieść Sinana jestem w nim zakochana po uszy.

Zobacz pełny wpis »
Dzisiaj zgubiłam karteczki Diddla!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A to była moja największa kolekcja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mam żałobe która zędzie trwała cały 1 tydzień!!!

Zobacz pełny wpis »
Mam szlaban i cudem weszłam na internet!!! Przez najbliższy tydzień nie będe mogła pisać!!! pa   (...)

Zobacz pełny wpis »