Hanekfotoblog

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Oks ,laa
Główny blog hanekfotoblog.blogi.pl »
Data urodzenia 1970-01-01
Wiek 54 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Hanekfotoblog

Leżę w łóżku i myślę o Tobie.Czy było nam źle, czy dobrze ?Jesteśmy od siebie tak bardzo daleko.Odcięci wstęgą - błękitną rzeką.Myślami czekam na każde Twoje słowo.Lecz Ty zostałeś dla mnie ozdobą.Ty jesteś jedyny, wspaniałyI kocham Cię bardzo mój kochany.We śnie przyszedłeś do mnie.Czy wiesz co to dla mnie znaczy ?Bo ja tęsknię ogromnie.Tak bardzo chciałabym Cię znów zobaczyć... (...)

Zobacz pełny wpis »
mam nadzieje ze Wam sie otworza wszystkie.... niestety interia ma czasem problemy.. ech byłam dzisiaj nad morzem ale na naprawde chwilke tylko... nie wiem czy z godzinke posiedziałam tam... zrobiłam troszke fotek... ustawione miałam w aparacie jakas dziwna opcje heh i takie ciemne troszke te zdjecia powychodziły... osobiscie najbardziej podoba mi sie pierwsze zdjec (...)

Zobacz pełny wpis »
Wiesz jak pragnąłem byś mnie pokochałaByś swoje serce mi podarowałaŚniłem o tym cały czas By miłość połączyła Nas Dziś właśnie spełnił się ten senŻe kochasz mnie teraz już wiemSkończyły się dni pełne niepewnościNadeszły dni cudownej miłości Dziś szczęśliwym człowiekiem się stałemZnalazłem to czego nigdy nie miałemTo dzięki Tobie ten sen stał się rzeczywistościąSprawiając że życie (...)

Zobacz pełny wpis »
Godzina za godziną niepojęcie chodzi:był przodek, byłeś ty sam, potomek się rodzi.Krótka rozprawa: jutro, coś dziś jest, nie będziesz,a żeś był - nieboszczyka imienia nabędzieszDźwięk, cień, dym, wiatr, błysk, głos, punkt - żywot ludzki słyniesłońce więcej nie wschodzi to, które raz minie;kołem niehamowanym lotny czas uchodzi,z którego spadł niejeden, co na staroś godzi.Wtenczas, k (...)

Zobacz pełny wpis »
Życie jest jednak pięknechociaż się różnie układa,raz serce ze szczęścia jęknie,drugi raz z żalu opada. Tak, dziwne jest to życie,tyle ma niespodzianek...Zresztą, sam pomyśl, przecieżtak przypadkowo się znamy. A mogło być całkiem inaczej...Mogliśmy się nigdy nie spotkać,a jednak w życiu...to znaczy,życie nas chciało poznać. Teraz chcę, żebyś został,by Cię nie skradła inna.Chcę, (...)

Zobacz pełny wpis »
stare zdjecie... teraz je skads wykopałam... mi tam sie podoba ;) widok miedzy innymi z mojego balkonu heh tez stare zdjecie... bo z wiosny... juz dawno chciałam je tutaj dac... w tle znajomi z ktorymi wyszło sie wioana na jeden ze spacerkow ;) na zdjeciu jest kubek z pierdołami :P ten sam co na samym dole... tylko ze własnie teraz zrobione zdjecie po ciemku na ktorym prawi (...)

Zobacz pełny wpis »
Czasami... siedzę i myślę.Czasami... wiersz jakiś wymyślę.Czasami... słońce skórę mi praży.Czasami... Twój dotyk mi się marzy.Czasami... czuję się jak w niebie.Czasami... jak w piekle, gdy obok nie ma Ciebie.Czasami... czuję ciepło Twego oddechu.Czasami... brakuje mi mego uśmiechu.Czasami... nie mam ochoty żyć.Czasami... chcę z Tobą wiecznie być.Czasami... tesknię do długich spacer (...)

Zobacz pełny wpis »
Dlaczego spoglądasz zawsze w tą drugą stronę?Dlaczego ciągle myślisz,że inni mają więcej szczęścia?Tak łatwo twierdzisz,że innym się powodzi o wiele lepiej ...Ten drugi brzeg wydaje ci się zawsze piękniejszy.Może dlatego, że jest od ciebie oddalony,a ty patrzysz, jak skamieniały,zauroczony tym pięknym widokiem.Czy przyszło ci kiedyś na myśl,że na tym drugim brzegu inni także na cie (...)

Zobacz pełny wpis »
zima... u mnie widok z balkonu... wtedy było naprawde ładnie... a dzisiaj odwilz...i wszystko wygląda okropnie... to ja... zdjecie stare bo z pierwszego listopada... wracałam do domku... takie przeswietlone i w ogole... nic nie zmieniałam... dostałam jakis czas temu... ten róż mnie zabił ;) na szczescie na ustach tego rozu wcale nie widac ;)   poza tym widac nie mam (...)

Zobacz pełny wpis »
Był królem tego miasta. Z papierosem zamiast berła. Z papierosem zamiast berła. Był lokalnym świętym. W szarej dymu aureoli. W szarej dymu aureoli. Był pupilem dziwek. Cytowanym przez barmanów. Cytowanym przez barmanów. Był ulubieńcem wszystkich. Wszyscy chcieli być mu bliscy. Wszyscy chcieli być mu bliscy. Znaleziono go nad ranem. Kiedy wszyscy jeszcze spali. Kiedy wszyscy jeszcze (...)

Zobacz pełny wpis »