Haliska123

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Kłodzko
Główny blog romantica39.blogi.pl »
Data urodzenia 1949-04-04
Wiek 74 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Haliska123

SPACER  JESIENNY    1 Jesień po lesie chodzi na spacery, drzewom coś szepcze cichutko, listopad łzami pola obsieje, zostawi za sobą wiele smutku.   Dzień w noc przechodzi niepostrzeżenie, jak gdyby cienkim sznurkiem związane, zostawia szarość, ponury nastrój, znikają z parków osoby zakochane.   DESZCZ  JESIENNY    (...)

Zobacz pełny wpis »
Z  WARZYWNIAKIEM    1 Kupię ci pęczek rzodkiewek,  to zdrowe owoce tej ziemi, koperek kupię pachnący, niech w domu się zazieleni. Może tak dla koloru, pomidor, ogórków parę, na desce położę równiutko, plony te w domu są darem. A jeszcze są smaczne jagody, też można je kupić i spożyć, maliny, jeżyny czy groszek, jedzmy to wszy (...)

Zobacz pełny wpis »
Marzyciel   1    Wpatruję się w okno, szukam, nie wiem czego,tam za szybą życie, zmierzam do dobrego,moje dziś posłanie, ostatnim być może,jeśli tylko przetrwam,zabłysnę jak zorze.Jestem marzycielem, inny jest mój świat,nie liczę już godzin, nie odliczam dat,szukam pięknych rzeczy, tulę je do serca,muskają me dłonie, zmysły w poniewierce.Życie ci oddaję (...)

Zobacz pełny wpis »
AKTUALIZACJA  10.09 - 07.12.2018 r. Marzyciel  1   Wpatruję się w okno, szukam, nie wiem czego,tam za szybą życie, zmierzam do dobrego,moje dziś posłanie, ostatnim być może,jeśli tylko przetrwam,zabłysnę jak zorze.Jestem marzycielem, inny jest mój świat,nie liczę już godzin, nie odliczam dat,szukam pięknych rzeczy, tulę je do serca,muskają me dłonie, zmys (...)

Zobacz pełny wpis »
Kocha się za nic   1 Kocha się za nic, po prostu,kocha się dla kochania,więc kochaj i daj się kochać,póki miłość nie ustanie.Tylko nie pozwól się ranić,ceń zawsze swoje uczucia,dla siebie i dla niego,dla miłych serca uciech.Miłość jest darem ogromnym,gdy ją masz, pielęgnuj,wielu o niej wciąż marzy,więc z serca jej nie zdejmuj. Spotkanie z przyrodą  (...)

Zobacz pełny wpis »
Miłość jak motyl  1 Miłość jak motyl pięknie się rodzi,mieni się tęczy barwami,serca czyjegoś nie zawiedzie,może troszeczkę - czasami.Jest taka cudowna, dla nas istnieje,nawet łez nie ofiaruje,choć czasem trochę smutku przyniesie,zaraz uśmiechem prostuje.A jednak czasami wywoła burzę,gdy życie gromy dostaje,ona spowita w czarne chmury,z nami się rozstaje.Bywa, że kiedyś się (...)

Zobacz pełny wpis »
  Tęsknota ll Wykradła się spod świadomości,niepokój w sercu zasiewa,w głowie czasami też siądzie,i łzami wszystko zalewa.Drogi proste popląta;jeśli zrobić to zdoła,całkiem zawładnie myślami;jest do tego gotowa.Czy pozwolić jej na toby duszą rządziła,może jeszcze nie teraz, kiedyś będzie gościła.Niech troszeczkę poczeka,zdąży myśli poznać,na razie jesień za pro (...)

Zobacz pełny wpis »
  WARTO ROZMAWIAĆ    1 Są tacy, którzy niby kochają, lecz siedzą obok  obojętnie, patrzą na siebie jakby w lustrze twarze, odbijały się mętne.   Spotkanie przy stole na gorącej kawie, uśmiechy jakieś przymuszane, to jakby zwykłe przyzwyczajenie, a nie żadne kochanie.   Lata mijały, czas szybko upływał, a oni ciągle tacy sami, o (...)

Zobacz pełny wpis »
MIJA ROK NASTĘPNY   1 Znów przeminął cały rok, odeszli niektórzy ludzie, wiele ptaków odleciało, drogi przebyte w trudzie, Choć czasami słońce świeci, często też deszcz pada, wiatr w konarach liczy liście; jego to zabawa.   Jesień już powoli wchodzi na swoje tereny, a przed nami babie lato; potem się pozmienia. dywan z liści poukłada, (...)

Zobacz pełny wpis »
MOJA  DUSZA   1 Moja dusza to łąka, na niej piękne kwiaty, bywa gwiazdą błyszczącą w iskierki bogatą. Czasem śpiewa też tony jakiś głos wysoki, echo się odbija w tonacji głębokiej.   Bywa też i smutkiem, łzą, rozczarowaniem, przygarniam złe emocje, które tańczą dla mnie. Powoli świat odkrywam, ale już nie piękny, jakby burze się zebrały i nad (...)

Zobacz pełny wpis »