Hajsujaklodu

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja ZBR
Główny blog hajsujaklodu.blogi.pl »
Data urodzenia 1997-03-11
Wiek 23 lat
Ostatnia aktywność 247 dni temu

Najciekawsze wpisy Hajsujaklodu

Jak szybko zarobić z Curve Zarabiamy poprzez pobranie aplikacji, wybraniu KARTY BLUE,  wpisanie kodu EA7ZG42N, dodaniu swojej karty bankowej i zrobieniu transakcji za pomocą WPISANIA PINU w terminalu (instrukcja niżej) Czy konto jest darmowe? Tak, konto jest darmowe. Za nic nie płacisz. Pamiętaj aby wybrać BLUE CARD. (...)

Zobacz pełny wpis »
Jak szybko zarobić 100 zł z Xoom  Co jest potrzebne aby zarobić 100zł z Xoom? 1. Konto Revolut/Monese 2. Konto na Paypal (można założyć przy zakładaniu konta na Xoom) 3. 50 euro (około 215zł na koncie bankowym. Ważne żebyś nie musiał tych pieniędzy wydawać TYLKO 1 dzień-tyle idzie przelew) Kiedy dostanę pien (...)

Zobacz pełny wpis »
INFO ===> https://antyweb.pl/keybase-rozda-swoim-uzytkownikom-za-darmo-kryptowalute/ Jak zarobić 200zł z Keybase.io w 10min.. Warunki uczestnictwa  Musisz posiadać konto na Keybase.io W przypadku gdy chcesz założyć nowe konto musisz pobrać aplikację na tel lub na PC. Lepiej aktywoać dwa klucze papierowe i później zrobić screenshot, pokażę jak (...)

Zobacz pełny wpis »
Jak uzykać 50 zł na zakupy z Twisto? Wejdź z tego linku https://www.twisto.pl/rejestracja/?promo=HAJSUJAKLODU   1. Wejdź na stronę i podaj adres email. 2. Stwórz hasło. 3. Kliknij "Posiadam kod promocyjny" 4. Wpisz kod promocyjny "HAJSUJAKLODU" i kliknij "Potwierdź"   5. Jeśli kod wpisałeś prawidłowo pojawi się informacja o przyzna (...)

Zobacz pełny wpis »