Hajdus_123

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Tarnowskie Góry
Główny blog tg.blogi.pl »
Data urodzenia 2005-08-11
Wiek 15 lat
Ostatnia aktywność 112 dni temu

Najciekawsze wpisy Hajdus_123

Cześć !!! Witam na moim blogu na którym znajdziecie mnóstwo informacji o moim mieście- TARNOWSKIE GÓRY! Mój pierwszy wpis pokaże Wam trochę historii tego miasta.   Tarnowskie Góry w przeciwieństwie do wielu innych miast na Śląsku nie powstały w okresie średniowiecznym. Epokę tę pamiętają za to m.in. Tarnowice, dziś nazywan (...)

Zobacz pełny wpis »
  Zapraszam do parku miejskiego w TarnowskiCh górach!!!   Wśród kilku parków założonych w XIX oraz na początku XX wieku na terenach pogórniczych Tarnowskich Gór Park Miejski jest najlepiej zachowanym, najrozleglejszym i najbardziej zróżnicowanym pod względem znajdujących się w nim form topograficznych, obiektów a (...)

Zobacz pełny wpis »
Witam Was!!! Dzisiaj trochę o kulinarnej stronie Tarnowskich Gór! Osobiście bardzo lubię pizzę. W Tarnowskich Górach jest kilka bardzo dobrych pizzerii. Każdy z naszego miasta zna pizzerię U Wronów gdzie od lat można zjeść pyszną pizzę i inne potrawy. Jest też pizzeria Wieża, której zaproszenie możecie przeczytać poniżej: Już dz (...)

Zobacz pełny wpis »
Witaw w kolejnym moim akrtykule o Tarnowskich Górach! Dziś będzie o zabytkowej kopalni srebra. Zwiedzanie rozpoczyna się w budynku nadszybia kopalni, gdzie znajduje się nowoczesne centrum edukacji o tarnogórskim górnictwie kruszców srebra, ołowiu i cynku. Można zapoznać się tu m.in. z metodami wydobycia metali oraz odwad (...)

Zobacz pełny wpis »