Gumowebambosze2115

Profil blogerki.


gumowebambosze2115

Informacje ogólne

Lokalizacja Kartuzy
Główny blog obliczenastolatek.blogi.pl »
Data urodzenia 2003-12-26
Wiek 19 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Gumowebambosze2115

Siemano! Drugi wpis dzisiejszego dnia, aby dostać w miarę przyzwoitom ocenę z informatyki,       Jak po tytule widać jest piątek wieczór. Wiele osób jest na imprezach, nockach lub ogląda netfixa w samotnośći zastanawiając sie czy opłaca mi się wydać 10 zł na kebaba.  Z tej strony Oliwia, należę do tzreciego typu, gdyż od gimnazjum (...)

Zobacz pełny wpis »
Wpis na szybko, uprzedzam :) Każda z nas miała najlepszą przyjaciółkę, czy w podstawówce na podwórku albo w szkole średniej. Mogę się założyć, że nieraz przytrafiały się jakieś zgrzyty :< ( niestety to nieuniknione ! ) z błahych powodów. Moim zdaniem wszystkie duety powinny mieć chociażby taki mały zgrzyt w przyjaźni aby zobaczyć jak zachowa się dru (...)

Zobacz pełny wpis »
Jadę właśnie autobusem do szkoły. Jak zawsze cały jest pełen i nawet nie ma miejsc siedzących. Jeśli się spóźni na dworzec do szkoły będę musiała isc pieszo. Jest okropna pogoda. Pada wieje i jest chłodno. Zeby troche rozchmurzyc ten dzień razem z Oliwią ubrałyśmy takie same bluzki. Różowe z napisem friends hahah. Czekajcie na kolejne wpisy, troche ich sie dzi (...)

Zobacz pełny wpis »