Guciowa

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Jagoda Andrzejewska
Lokalizacja Opalenica
Główny blog guciowa.blogi.pl »
Data urodzenia 1970-01-01
Wiek 53 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Guciowa

... To jeste jakaś paranoja !!!!!!!!  w szkole nikt sie nie odzywa do mnie i marleny ... bo qrwa nie lubimy OLUNI, ktora wszyscy lubia bo spadla z konika i miala operacje i w ogole ... :/ dzisiaj w szkole jak zwyke plulismy oslinionymi chusteczkami przez rurke od dlugopisa i odrazu musiala panienka złozyc skarge do pana od HISTIRII ... boshe jeka ona jest glupia ... ma taki pi (...)

Zobacz pełny wpis »
 Siemqa :) Mam na imie Jagoda !! Urodziłam sie w roku 1989- stare dziecko ze mnie... itd ... ale po ciom to pisać ... NIom ... pofiem ciom lupie, kofam .. i nie lupie ... Lupie... się kłucić, śmiać się, rozmawiać na lekcjach  polskiego, pić kakao...(dziwne zainteresowania)... Kofam ... słuchać muzy : Busted, Blink 182, Sum 41, Good Charlot  i jeszcze jakieś tam (...)

Zobacz pełny wpis »
Żucie starciło wątek ... nie wiem po ciom pishe jeszcze raz tego samoego dnia ...  chyba przez to ze mateusz powiedzial ze jestem rozpuszczona jak mu powiedzialam ze kce oryginalna plyte Busted ...  jedynaczki tak maja ...płakać mi sie kce ... siedze sama i znudzona życiem ... nie mam sily .... nic mi sie nie kce ... brak ... barak milosci ... czy on kce ze mna zerawać .. (...)

Zobacz pełny wpis »