Grzyb4

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Wrocław
Główny blog grzyby2.blogi.pl »
Data urodzenia 1990-07-05
Wiek 34 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Grzyb4

1I. W Amazonii odkryto pewien gatunek grzyba, który potrafi pożywiać się plastikiem. Pestalotiopsis microspora jest pierwszym organizmem żywym, który potrafi przeżyć na diecie składającej się z samego plastiku i co więcej, potrafi robić to w warunkach beztlenowych — czyli podobnych do tych, jakie panują na samym dnie (...)

Zobacz pełny wpis »
rydz- gatunek grzybów należący do rodziny gołąbkowatych. Jest koloru zolto-pomaranczowego podobny wygladowo do kurki . Jest on moim ulubionym grzybem (...)

Zobacz pełny wpis »
pieczarka - rodzaj grzybów należący do rodziny pieczarkowatych. Uprawiany i sprzedawany w sklepach jest jeden z jej gatunków Pieczarka jest czesto sprzedawana i uzywana jako skladnik do pizzy . Osobiscie nie lubie tego grzyba  (...)

Zobacz pełny wpis »
muchomor- rodzaj grzybów z rodziny muchomorowatych. Jest bardzo Ładny ale za to trujacy . W bajce smerfy takie niebieskie ludziki w nich mieszkały  (...)

Zobacz pełny wpis »
borowik-rodzaj grzybów z rodziny borowikowatych. Podbny do podgrzybka ale o wiele grubszy . Nic wiecej do powiedzenia nie mam   (...)

Zobacz pełny wpis »
kurki-gatunek grzybów z rodziny kolczakowatych.  Są takie fajne zolte . Dodaje sie je do jajecznicy i wychodzi bardzo smaczna . (...)

Zobacz pełny wpis »
Podgrzyb- gatunek grzybów z rodziny borowikowatych Jest chyba Najczesciej spotykanym grzybem i zarazem najbardziej popularnym. (...)

Zobacz pełny wpis »