Grzesiektoja2004

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Grzesiek K..
Lokalizacja Świebodzin
Główny blog grzesiektoja2004.blogi.pl »
Data urodzenia 1970-01-01
Wiek 50 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Grzesiektoja2004

Tylko nie zrozumcie nas źle. Jeśli oczywiście będzie się wam chciało czytać. olek jest dobry. (1:39)ty, o czym myslisz? Grzesiek (1:41)a o czym mam myśleć?olek jest dobry. (1:41)no nie wiem... pytam dlatego.Grzesiek (1:41)hmmGrzesiek (1:41)nie wiemGrzesiek (1:41)o tym, że wszystko jest z dupyolek jest dobry. (1:41)jak nie wiesz?olek jest dobry. (1:41)a.olek jest dobry. (...)

Zobacz pełny wpis »
“BRUDNE OKNO.” Patrzę przez brudne okno na świat brudny. Patrzę i dziwi mnie to, że jest tak bardzo trudny. Widzę przez brudne okno, brudny samochód, Który brudną ulicą uciekł w popłochu. Brudne drzewo stoi na brudnej łące, Choć brudne kwiaty, to wciąż pachnące. Brudni ludzie, brudne chmury, I deszcz z nich brudny-świat ponury. Brudny, choć w (...)

Zobacz pełny wpis »
-Czas. To czas! Niepotrzebne słowa, niechciane myśli. Precz, chcę być sam! To czas... Dlaczego tak szybko? Po co przychodzicie? Dlaczego jesteście? Któż was stworzył? I na czyje podobieństwo...? Miłość? To miłość- dławiący śmiech żebraka, który umiera na rogu, bo nie nakarmiły go dziś dobre słowa przechodniów. Miłość- żart, więc śmiejmy się, niech ży (...)

Zobacz pełny wpis »
On ciągle pije, i ciągle walczy, On musi coś zrobić, by przestać. Butelka upada, człowiek na tarczy, Patrzy na nią, musi powstać.   On ciągle biegnie, strach go kaleczy, On pali szluga, ostatni mach. Bierze następna, ta go uleczy, Nareszcie zapomni, upije strach.   Co jest z wami, on was woła! Szuka pomocy, kłamcy miłosierdzia! Sam podnieść się (...)

Zobacz pełny wpis »
Od początku zawsze inni,jak korzeń drzewa i lot ptaka Inne serce żyje w nas Jednak los nam ręce splata, dotyk czyni cuda I dlatego tu jesienny mój schron, tu zimowy mój dom Ci co patrzą gdzieś z daleka prawdy nie chcą znać, Rację pragną mieć I we mgle odnajdę zawsze ślady twoich stóp, myśli twoich szum Tu jesienny mój schron, tu zimowy mój dom     (...)

Zobacz pełny wpis »
To nadchodzi, to nadchodzi, to nadchodzi... To nadchodzi, to nadchodzi...   I kiedy powiem to, co lubię Ty znów odejdziesz stąd Wystarczy, że przyznasz mi racje- to mój świat I powiesz jeszcze, że jestem szalony Milczenie Twoje zamraża strach On gościł długo w moim życiu I jeśli mógłbym spojrzeć mu w oczy Zobaczyłbym samego siebie Który nadchodzi (...)

Zobacz pełny wpis »
The Unforgiven /MetallicaNiewybaczalny Nowy człowiek pojawia się na ziemiI wkrótce jest już ujarzmionyPoprzez ciąg upokorzeńMłody człowiek uczy się reguł gry Z czasem dziecko się wdrażaI jako chłopiec czyni złoBędąc całkowicie bezwolnymLecz oto młody człowiek dorasta i walczyPrzysięga też sobieŻe nigdy już od tego dniaNikt nie odbierze mu jego woli& (...)

Zobacz pełny wpis »
zapyta Bóg w swym niebie co dałem Mu od siebie wierzyłem i kochałem i byłem tym kim chciał bym był odpowiem Mu od siebie że spłacę dług tym lepiej tym bardziej bo wiedziałem co znaczy, że nadziei brakowało mi i kilku chwil, kilku dobrych chwil może powie to nie potrzebne słowa trudno nie wierzyć w nic... zapyta Bóg w swym niebie j (...)

Zobacz pełny wpis »
To coś nie jest dla ludzi...     Nikt nie wie, dlaczego, I nikt nie wie, jak długo. Po co nasłuchujesz głosu serca, skoro już dawno zamilkło? Wciąż myślisz o kobiecie, Całym dniem, nocą z każdą chwilą jesteś samotny.   Umierając tysiąckrotnie nigdy nie będziesz wiedział, co zrobić. Czas, w którym miałeś 16 lat dawno już minął (...)

Zobacz pełny wpis »
„Czy robiłaś kiedyś coś, co sprawiając komuś cierpienie dodawało ci poczucia wyższości? Czy robiłaś kiedyś coś wbrew wszystkim zdroworozsądkowym regułom, aby polepszyć komuś nastrój? Czy wierzyłaś, czy nadal  wierzysz w prawdziwą miłość, której nie sposób opisać słowami? Dlaczego wierzysz w coś, co tak naprawdę zdarza się tylko w wyimaginow (...)

Zobacz pełny wpis »