Grzelab

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Reda
Główny blog szalone-strofy.blogi.pl »
Data urodzenia 1964-12-05
Wiek 59 lat
Ostatnia aktywność 11 dni temu

Najciekawsze wpisy Grzelab

Tego dnia, już od rana byłem niespokojny. Zagubiony,  nękany obawami . Czy podołam, czy stanę na wysokości zadania. Nie było w tym być może nic nadzwyczajnego, bądź co bądź, to był mój pierwszy raz. Nie mając wtedy jeszcze żadnego doświadczenia  nie wiedziałem,  co ja mam począć i co ja mam z NIM zrobić ? Pomimo JEGO, jak mi się wydawało standardowego (...)

Zobacz pełny wpis »
X W wiejskim  domku, przy polanie Gdzie rósł czereśniowy sad Tam zaczęło się kochanie Jej do niego I na wspak.  Xx I choć byli bez gitary Grała im muzyka w takt On i ona pełni wiary Że ich miłość, to nie wiatr. X+×× Zakochani za gówniarzy  Pośród łąk i pośród gwiazd Nie wiedzieli jak wyrazić  I wymówić (...)

Zobacz pełny wpis »
Poniedziałek Wracam z pracy głodny Klimat w domu chłodny Obiad tylko w sferze swoich marzeń mam.   Żona trzy kwadranse Układa pasjanse Taki oto tego dnia zastałem stan. Wtorek Pełny zlew, zmywarka Nie włączona pralka Poplamiony i klejący się stołowy blat.   Migrena od rana Dzwonił brat i mama Nie wdrożony został dzienny żony plan.  Środa Drzwi domu o (...)

Zobacz pełny wpis »
Są panowie chodzący z krawatem W kropki, paski innym razem w kratę. Spodnie na kant i buty świecące Blaskiem takim, że wstydzi się słońce.   Marynarki leżące jak ulał Marki Bytom, Wólczanka, Vistula. Widać w pełni jest szyk i kultura Że to nie są ubranka dla żula.   A ja chodzę w podartych spodniach Garniturów unikam jak ognia. Lubię dziury i prz (...)

Zobacz pełny wpis »
Rysiek ! Ty draniu ! Oddaj rower !   Krzyczy matka, syna woła Rysiek draniu oddaj rower. Biegnie za nim w poprzek pola  Zgrzana ściąga swój pulower.   Rysiek, ciśnie na pedały  Łańcuch  zgrzyta, iskry sypie Na nic się te skróty zdały Kobiecina ledwie zipie.    Przepadł Rysiek wraz z rowerem  Zwrotu jego już nie będz (...)

Zobacz pełny wpis »
Rosła w lesie na polanie  Choinka zielona. Zatrzymały się tam sanie I już ścięta ona.   Pędzą konie, janczar dzwoni A choinka płacze.  To początek twej agonii  Wrona jej tak  kracze.    Wiozą pannę wbrew jej woli Do domu pięknego. Będą ją tam w suknie stroić  Dla zbytku ludzkiego.   Już przybrana jest bombkami  Świąt (...)

Zobacz pełny wpis »
Izabella czy Izabela Tu się będę o L  spierał. Dwie czy jedna L spółgłoska Oto taka jest zagwozdka.    Izabella ma L dwa  Izabela jedno ma. Czy to dugie porwał wiatr  Albo może pies je zjadł.   Czy do lasu poszło na noc  I powróci jutro rano. Zagubiło się w słowniku Czy ukryło w imienniku .   Co się stało z drugim (...)

Zobacz pełny wpis »
Wierszokleta z miasta Hel w swych ambicjach znalazł cel. Sprośne pisze wierszyki i nazywa limeryki. Już go wyspowiada kler.   Szewc dratewka z Wejherowa buty ludziom reperował. Kawał kutwy skąpi dratwy więc na boso sam drałował.   Dzielnicowy z miasta Puck mandatowy to był zuch. On nawet za kwiaty, wymierzał mandaty. Aż mu jeden gębę stłukł.   Pewie (...)

Zobacz pełny wpis »
Czekałem na ciebie przez boży dzień cały A ty teraz w nocy głowę mi  zawracasz . Wiesz, że ja jestem bardzo nieśmiały Robisz na przekór, do erotyków zapraszasz.   Nie będę w tej kwestii twoim narzędziem Komu są potrzebne te słowa zbereźne. Przypomnę , przez ciebie nie zostałem księdzem. A teraz w małżeństwie mi zakładasz pętlę.   No gdzie idzi (...)

Zobacz pełny wpis »
Krótka to bajeczka o Burku  Którego pan uwiązał na sznurku. Miał Burek złodzieja odstraszać Gdyby się natrętnie on wpraszał.    I szczekał z sił całych nasz  Burek  Gdy intruz przeszedł przez murek. Niestety zbyt krótki był sznurek By złapać  złodzieja mógł Burek.    Ten spełnił swe niecne zamiary  (...)

Zobacz pełny wpis »