Grzechu_warta

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Mała Mi
Lokalizacja Hmm....
Główny blog grzechu-warta.blogi.pl »
Data urodzenia 1977-04-02
Wiek 47 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Grzechu_warta

You don't have to say you're sorry To look on further down the line Into the sun Too close at heaven Love is fine But you can't hold it like a...   Two worlds apart two together Into that good night kiss away One takes the hard, one the other Kiss away   Are you living for love? Are you living for love? When the road gets too tough Is your live strong enough (...)

Zobacz pełny wpis »
Dobrze wiem Dobrze wiem jak jest Dobrze wiem Że prawda początkiem końca Prawda wraz ze łzami nadejdzie W zapachu obcych perfum O samym wschodzie słońca Twardą pięścią trafi mój sen   Nie chce się dowiedzieć Tak się boję bólu Piję kłamstwo jak alkohol Tak się boję bólu Światło prosto w oczy Trochę mocno bije Nie chce widzieć ani słyszeć Cię Prawda mnie zabije & (...)

Zobacz pełny wpis »
Po pierwsze pranie skarpetek... W ramach specjalnego programu edukacyjnego uczniowie jednej z singapurskich szkół podstawowych uczą się najprostszych prac domowych - prania bielizny i mycia podłóg - żeby uniezależnić się od opiekunek.Akcja pt. "Mały gospodarz" wprowadzona w szkole Teck Ghee ma na celu zerwanie z tradycyjnym singapurskim modelem rozpieszczonych dzieci. Po (...)

Zobacz pełny wpis »
Ot zwykły przypadek. Znalazłam w komputerze kopię listu mojego męża do jakiejś kobiety. Dlaczego ja nie usłyszałam od niego takich słów? Dlaczego nawet na początku małżeństwa nie mówił, że nasza miłość daje mu siłę, Napędza do działania? Dlaczego ja nigdy mu się nie śnię w taki sposób? I dlaczego nie dzwoni do mnie tylko po to, żeby zapytać się jak się czuje? Jestem już pewna (...)

Zobacz pełny wpis »
Tak bardzo lubię tą ciszę. Kiedy telefon jest wyłączony, drugi zajęty. Uwielbiam ten spokój. Piesek śpi na przedpokoju, On jest w pracy a ja mam czas tylko dla siebie. Mogę oddać się słodkiemu lenistwu albo nauce do ostatniego egzaminu. Kiedy wszyscy przyjaciele są zajęci i wiem, że nie przyjdą dzielić się ze mną swoimi problemami. Nie znaczy to, że nie potrafię lub nie chcę ich wy (...)

Zobacz pełny wpis »
Dawno nie obudziłam się w tak cudownym nastroju. Mogłam przeciągnąć się na łóżku, włączyć sobie Swans i nikt mi nie mówił "wyłącz to cholerstwo" ani "co się tak rozwalasz na całe łóżko"...mogłam otworzyć balkon, żeby wpuścić pierwsze promienie słońca. Mieszkanie posprzątane bo nie ma kto wrzucać naczyń do zlewu. Szkoda tylko, że tak mało mam tych dni tylko dla siebie. Wiem, że nie (...)

Zobacz pełny wpis »
Dlaczego w moim życiu dzieje się tak wiele? Dlaczego płace za błędy, które kiedyś popełniłam. Dlaczego tak bardzo boję się zmian. Jestem przecież taką zwykłą osobą. Mam dom, męża, psa. Kończe studia. Mam wspaniałych przyjaciół, cudowną rodzinę ale wciąż mi czegoś brak. Zrozumiałam to niedawno kiedy coś się popsuło w moim małżeństwie. Zrozumiałam, że tak naprawdę nie chce już być żo (...)

Zobacz pełny wpis »
To przykre, kiedy nagle budzimy się ze świadomością, że jednak nie kochamy człowieka, który leży obok nas, że człowiek z którym spędziliśmy kilka lat swojego życia stał się zupełnie obcy. Dlaczego boję się odejść? Najprosciej byłoby zabrać swoje rzeczy i wyjść. Tylko dlaczego nie mogę tego zrobić. Co mnie trzyma. Co nie pozwala mi ruszyć się z miejsca. Muszę znaleźć w sobie tyle s (...)

Zobacz pełny wpis »
No i wrócił. Uśmiechnięty, miły, kochający mąż. Na jak długo? Usiadł obok mnie, przytulił, zapytał jak minął tydzień. Bałam się, że zaraz zacznie się awanturować, bo wymyśli jakiegoś kochanka. Nic z tych rzeczy. Wyjął wino, które przywiózł z Berlina, powiedział, że zrozumiał wiele rzeczy...a ja? Czy mam tkwić w tym związku bo mój mąż zrozumiał, że mnie kocha i chce być ze mną, bo p (...)

Zobacz pełny wpis »
Dziś usłyszałam, że strasznie się zmieniłam, że wszystko co było dla mnie ważne zeszło na drugi plan. To prawda. Byłam tak zajęta użalaniem się nad sobą, że zaniedbałam wszystko co miało dla mnie jakąkolwiek wartość. Nie pamiętam kiedy ostatni raz byłam na próbie, książka już od miesiąca otwarta na tej samej stronie. Mówię DOŚĆ. Jeszcze dziś spotkam się z przyjaciółmi, jutro wybior (...)

Zobacz pełny wpis »