Groomik

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Klawa
Główny blog 0groomik.blogi.pl »
Data urodzenia 1992-01-01
Wiek 31 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Blogi zarządzane przez Groomik

Najciekawsze wpisy Groomik

Kiedy w stawie dopiero pojawia się ból, jego przyczynę udaje się usunąć w ciągu 2-3 dni, dlatego urządzenie do masażu wibroakustycznego najlepiej zawsze mieć pod ręką. Dużo może się zdarzyć: stłuczenie, dłuższe stanie w niewygodnej pozycji, długa praca, kiedy trzeba klęczeć na czymś twardym, nieudany skok itd. Jeśli zdarzyło się coś takiego, lepiej od razu wykonać masaż w (...)

Zobacz pełny wpis »
Wraz z rozwojem medycyny i techniki rozwija się rynek sprzętu medycznego. Za pomocą różnych urządzeń lekarze w sposób łatwiejszy i dogodniejszy potrafią zdiagnozować pacjenta czy też zapobiec groźnej chorobie robiąc badania okresowe takie jak na przykład EKG, tomografia oraz okresowa morfologia. Nikt z nas nie wyobraża sobie dziś leczenia pacjenta po wypadku samoch (...)

Zobacz pełny wpis »
Jak objawia się reumatyzm? Jego przebieg jest bardzo różny: począwszy od łamania w kościach, poprzez ostry ból, opuchliznę i gorączkę. Może być tylko przykrą dolegliwością , ale też bardzo uciążliwą chorobą potrafiącą latami dawać o sobie we znaki. Jest ponad 200 rodzajów reumatyzmu i u każdego przebieg może wyglądać troszkę inaczej. Do najczęściej występują (...)

Zobacz pełny wpis »
Wstęp. Niewiele prac dotyczy leczenia zniekształceń w obrębie stopy i stawu skokowo-goleniowego będących następstwem zespołów ciasnoty powięziowej lub niedokrwienia. Materiał i metody. 5 chorych (4 mężczyzn i 1 kobieta) leczono artrodezą skokowo-goleniową (1 stopa) i potrójną artrodezą stępu (4 stopy) z powodu zniekształcenia końsko-szpotawego stopy w nastę (...)

Zobacz pełny wpis »
Materiał i metody: Retrospektywnie przeanalizowaliśmy dokumentację medyczną 43 przypadków śródoperacyjnego złamania kości udowej, co stanowiło 1,4% wszystkich alloplastyk bezcementowych biodra. W grupie tej było 29 kobiet. Wiek pacjentów wahał się od 20 do 66 lat (średnio 48,4 lata). Okres obserwacji wynosił od 8 do 89 miesięcy (średnio 44 miesiące). Wyn (...)

Zobacz pełny wpis »
W opublikowanych ostatnio bilansach na przedmiot najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw w Europie, zoczyło się na wskroś masa naszych fabryk. Nie są to kamracie ciemne jednakowoż rafinerie, pomimo tego rezolutne agencje interakcyjnego natomiast agencje sem/seo. Owo rozwesela, iż przedsiębiorcy zobaczą okazję promocji w internecie. Nie przeszkadzają się do bannerów (...)

Zobacz pełny wpis »
Konie jedzą ludzi! Jak to konie jedzą ludzi? To są konibale! ;) jedzą konie? Końserwy! Może jeszcze koniczyne żreją?! Konie nie gwałcą, to bobry gwałcą! ;) są pod ochroną, to se robią co chcą;)   Dłuższa wersja skeczu o koniach: (...)

Zobacz pełny wpis »
Po czym rozróżnić kurę od koguta? po jajach - kura znosi, kogut nosi;) (...)

Zobacz pełny wpis »
(...)

Zobacz pełny wpis »