Wiek 41 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Blogi zarządzane przez Gretricor

Najciekawsze wpisy Gretricor

LaMarcus Aldridge zdobył 27 punktów dla Blazers, którzy wygrali trzy poprzednie mecze z Mavericks w tym sezonie. Nowitzki trafił wszystkie 17 rzutów wolnych, a także jedna z dwóch prób rzutów za trzy punkty, w dodatku w ostatniej minucie.   putBan(62); Po raz pierwszy od dwunastu lat 50 zwycięstw w jednych rozgry (...)

Zobacz pełny wpis »
Trener Stan Van Gundy nie daje wolnego swoim podstawowym graczom przed play-off i ciągle jest niezadowolony z gry swojego zespołu. Polak ze słabymi Knicks zagrał tylko 11 minut, zdobył dwa punkty (z linii rzutów wolnych), miał zbiórkę i dwie straty. Gortat, mimo, że od końcówki pierwszej kwarty Magic prowadzili wyraźnie i cały czas kontrolowali mecz nie d (...)

To bardzo cieszy i daje wielką satysfakcję. Naszym celem jest jednak triumf w całych rozgrywkach NBA - powiedział trener Hawks Mike Woodson.  Po raz pierwszy od dwunastu lat 50 zwycięstw w jednych rozgrywkach zdołali odnieść koszykarze Atlanta Hawks. W piątek pokonali 107:101 Toronto Raptors, dla których była to czwarta porażka z rzędu.   (...)