Grabarz_dla_ciebie

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Wrocław
Główny blog ciemnica-roznooscu.blogi.pl »
Data urodzenia 1998-01-09
Wiek 22 lat
Ostatnia aktywność 268 dni temu

Najciekawsze wpisy Grabarz_dla_ciebie

Tragiczne skutki założenia pamiętnika. Mirai Nikki jest dość popularną serią z którą zetknęłam się na początku mojej przygody z japońskimi komiksami. Opowiada o cichym gimnazjaliście- Yukiteru Amano, który ma zwyczaj obserwowania wszystkiego z daleka i trzymania się na uboczu. Jego głównym zainteresowaniem jest prowadzenie pamiętnika w telefo (...)

Zobacz pełny wpis »
Dawno, dawno temu.... tak zaczynają się słowa prawie każdej znanej nam bajki, jednak nie tej. Zacznijmy jednak od tego jak spotkałam się z tą książką. Otóż wszystko zaczęło się od tego gdy spragniona jakiejś dobrej lektury, z powodu braku mang, urządziłam sobie małą eskapadę do szkolnej biblioteki. Nie wiedząc gdzie szukać, podeszłam do pierwszego lep (...)

Zobacz pełny wpis »
Wyciskacz łez, który wzruszy każdego. Wilcze dzieci to manga opowiadająca o losach młodej studentki, która zakochuje się w cichym i tajemniczym mężczyźnie. Jednak jak się okazuje jest on potomkiem wilków. Owocami tego związku jest dwójka dzieci-wilków. Po śmierci partnera kobieta musi samotnie stawić czoła wychowaniu podopiecznych. (...)

Zobacz pełny wpis »