Grabarz

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Ja Nie_ja
Lokalizacja Wrocław
Główny blog grabarz.blogi.pl »
Data urodzenia 1974-09-05
Wiek 45 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Grabarz

spędzilem dzisiaj troche czasu czytajac blogi....... hmm.......... nieźle......polowa chce sie zabijac!!!!!!!!! ludzie!!!!!!!!! nie warto..............dla jakiegos nedznego chlopaka co juz mnie nie kocha?        &n (...)

Zobacz pełny wpis »
papierosy : 38 alkohol : 2 x piwo   -wczoraj zacząem pisać bloga.... -co? -bloga? -a co to? -coś jak pamiętnik,tylko że w internecie...... -i po co? -nie wiem.może żeby sie ne nudzić!? -hmm, a potem to ktos znajdzie i bedzie wiedzial (...)

Zobacz pełny wpis »
dziś Niedziela...........a ja bylem w pracy........grzech?.....raczej tak i nie próbuje się tumaczyć. papierosy : 22 sztuki alkohol: 0 ...3 ciala..........jedno na  jutro bo rodzina nie przyszla?!...........przelozyli na jutro....... ......... (...)

Zobacz pełny wpis »
odkryem ciekawa rzecz................komentarze................ nie wiedziaem o tym..........................wiedziaem ,że ludzie czytają to co pisze ,ale że mogą komentowac .....nie   nie mam pojecia czy sie odpowiada na te komentarze......... (...)

Zobacz pełny wpis »
no to jedziemy........... troche będę pisa jak mi się będzie chcialo........................ mam ciekawą pracę .................zakopuje ludzi......................... duzo nie pije............... ale pale........................... ogólnie jes (...)

Zobacz pełny wpis »