Gpwkwc

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Olsztyn
Główny blog o-matko-z-kim-ja-kuzwa-mieszkam.blogi.pl »
Data urodzenia 1949-04-01
Wiek 75 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Gpwkwc

4. Nuda 4.1 Bzdura- u nas coś takiego nie istnieje 4.2 Jeżeli may dzień nudy- to nie jest nuda. To po prostu lenistwo. Zawsze jest coś do roboty. 5. Piwo 5.1 W każdej ilości 5.2 W każdym momencie 5.3 Jeżeli GP jest zła, to pijemy o jedno mniej, albo jesteśmy trochę ciszej w Pokoju Gier(pokój WK, do łazienki i kuchni przechodzi się przez pokó (...)

Zobacz pełny wpis »
WC kazał dopisać mi ze zmienia zdanie cześciej niż kobieta, a na zapytanie czy doda coś od siebie białym tuszem, powiedział "nie chce mi się". Oddaje pałeczkę! Za ile te kamienie? Za 5 milionow. Za 5 milionow? Taa za 5 milionow!!                                   &nbs (...)

Zobacz pełny wpis »
Poranek c.d. 2.5 "W kręgosłupie mnie łupie" - Biedny młody student 2.6 "WC, zostało nam jeszcze po browarku" - "Oooo, jak miło" - "Bo browarek dobra rzecz, każdy dzisiaj chce go mieć"" Prawa ogólne 3.1 Prawo sprzątania - "WK, sprzątasz dzisiaj kuchnię? " - "Dzisiaj WC sprząta kuchnię" - (...)

Zobacz pełny wpis »
Wita was nieWielka Trójca Blog pisany jest dla każdego kto patrzy na życie z przymróżeniem oka. Będziemy pisać we trójkę: GP- czyli ja i piszę na zielono (głupia pipa) WK- rozwinięcie tego skrótu (wredny ku*as) mówi o jego charakterze aż nadto, będzie dokonywał wpisów na różowo- sam wybrał ten kolor (...)

Zobacz pełny wpis »
"Lecę bo chcę Lecę bo Asmo goni mnie Czy mam ochronkę czy nie  Lecę bo zabić mnie chce Lecę po garniaki twe Odbić je chcę" (...)

Zobacz pełny wpis »