Gosiczka

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Gocha Hiihih
Główny blog gosiczka.blogi.pl »
Data urodzenia 1987-12-20
Wiek 33 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Blogi zarządzane przez Gosiczka

Najciekawsze wpisy Gosiczka

Czesc! W końcu mam sobie bloczek no nie  jest on najlepszy ale mój wlasny i to mnie cieszy!!! Trudno jest zacząć, ale już to zrobilam to pisze daleeej.....teraz siedzę sobie w pokoju i gapie sie w ten monitor, czy to coś da ta....zmarnuje sobie oczy i jest jeszcze dużo plusów!!Uffff ... ....  w końcu jakieś ferie ulga.No i niedlugo sylfester i nie ma gdzi (...)

Zobacz pełny wpis »
Sto lat, sto lat.......ta piosenka obudzlia mnie rano hih(dla mamy cos odbio i spiewala)Bo wczoraj by moje urodziny .W końcu ta piętnastka(staruszka ze mnie=] ).Od dziewuszek dostalam śmieszniutkie i  śliczniutkie prezenty.Nom i zrobilam taką malą imprezkę, ale..  nie ma com pisać. W szkole by opatek, hlip, hlip...poraz ostatni!! Trudno mi się będzie rozstać z (...)

Zobacz pełny wpis »
Nic takiego fajowego się nie stało, ale mam jakiś dobry humorek hihi z czego się bardzo cieszę.;]] Jutro w szkółce jasełka, więc nie będzie lekcj. Uff- super dziś też mało było, u mnie w klasie jest bardzo zawiła sprawa między dwoma dziewczynami, znaczy już jest cała klasa zamieszana heheh. Dzięki temu dziesiaj lekcji nie było (dzięki im za to hihi).Aj ta (...)

Zobacz pełny wpis »
Ale smutno, nawet nie ma co pisać wszyscy gdzieś jadą i nie ma co robić.Niedlugo sylwester, a nic nie wypali pewni i będe musiala siedzieć w domu(chyba ,ze ktoś mnie zaprosi) taki sylkwek. Nom już jakoś sie wogóle ostatnio zjeb**** zrobilo(sorka ,ze narzekam ale w krótce nie będe).Ale nawet jest cos fajnego hihs  i śmiesznego buheheh......Nom życze Wesolych (...)

Zobacz pełny wpis »
       Czy jest ktoś na tym swiecie kto portafi żyć! Czytalam fajną książke a oto jej frg.:"Życie jest nam dane. Mamy żyć dla samego życia. Dla cierpienia.Śmierć ma zakończyć nasze cierpienie, więc dlaczego tak się jej boim?" ("Pamiętnik narkomanki"Barbara Rosiek) (...)

Zobacz pełny wpis »
No i co sie tu dzieje  tylko caly czas się jebie, wkurwilam się nei robie już bloga rzadnego!!!!  (...)

Zobacz pełny wpis »
Dobra teraz naprawde nei będe juz pisać tu nic ,bo nie lipka,ale jeszcze zobacze!!!ihihs (...)

Zobacz pełny wpis »
juz niedlugo bedzie tu a bedzie buheheeh pozdrofka!!!! (...)

Zobacz pełny wpis »
A  co tu pisać!!!!! (...)

Zobacz pełny wpis »
witka kochani !! (...)

Zobacz pełny wpis »