Gosiaaczek

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Gosia Skorupa
Lokalizacja Białystok
Główny blog gosiaaczek.blogi.pl »
Data urodzenia 1994-11-04
Wiek 28 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Gosiaaczek

Jak dobrze, że oprócz soboty mamy jesHcze niedzielę, o wymiękam jak ja sie z tego powodu cieszę!!! pojechałam sobie normalnie na lodowisko, Magdę G. to myslałam, żę zajebię, bo sie tak spóźniła, że o mało nie zdążyłybyśmy na Autobus, który chodzi ras na 2 godz. ;(ale to szczegół, bo w aUtobus wsiadłyśmy...to juSh chyba tradycja, że musimy zawsze robic (...)

Zobacz pełny wpis »
MOniki ciocia zaprosiła nas do siebie, ot tak o na małą impresske!! hi hie... ja, paula, monika, sylwia, kassia, ewelina, magda, ewka, lehu, czarus, kondzior, norbi, grycu i brat moniki - bartek..mieliśmy sie spotkać pod fonntaną o 19.30 nie było tylko magdy i ewki..szkoda...nie mogliśmy pojechać tam od razu na białostoczek bo była tam mama moniki, która nie mogła si (...)

Zobacz pełny wpis »
Kolejny raz patrzę w słońce Takie gorące I cały czas chcące Mnie zadowolić przed koncem Mego życia Nie mam nic do ukrycia Piszę to teraz tylko dla Ciebie Otwieram przed Tobą całego siebie Bo to jestem właśnie ja To nie ściema, to nie jest gra Inaczej widzę ten światniz ty Bo tego co ja nie widzicie wy Lecz słońce kiedys zachodzi Nowe przemyslenia rodz (...)

Zobacz pełny wpis »
Ona Jej Uśmiech Rozpiera mnie radością Jej Smutek Wpycha mnie w otchłań Jej Widok Poraża mnie nieśmiałością Ona Sama Zna mnie jak przez dłoń Jest moim Światłem Moim sensem życia Zakazanym pięknym kwiatem Na pustyni wodą nie do wypicia (...)

Zobacz pełny wpis »
  buhhahahahaha ale mi sie ten facet podoba o wymiekam hehehehehe nareszcie mam weekendzik, ale i tak jush pozajmowany wszystkimi datami godzinami i imprezami w niedziele imprezka hiphopowa, faza bedzie jush sie nie moge normalnie doczekac w sobote sobie do seminarium poszlam i spotkalam sie z oaza z hermanowki, umył mnie waleś cham razem ze swoim kolega, buuuu, potem (...)

Zobacz pełny wpis »
A więc w piątek na 2 matmie musieliśmy grabić liście, oczywiście p. Nina ( mućka) podzieliła nas na 3 grupy wg dziennika. nie było dla mnie grabi, więc sobiem poshlam po nie i miałam najfajniejsze, bo wyglądały jak ręka kościptrupa..hiehie..specjalnie wolno grabiliśmy zeby nie pójść na angielski, no bo po co....śmiechu było dużoo, jakos tak w sumie to nie potr (...)

Zobacz pełny wpis »
No I naresHcie Piątek!!!! tak długo oczekiwany dzień przez całe rzesHe młodzieży na caUym świecie... a w szczególności przeze mnie...!!..hehehehehe.. moc jest z nami. W szkole fazka sie ostra wkręcała jak kondzior się zbijał ze sweterka Konana, ale pianie było...uhuhu...wymiękam normalnie..a kondzior to się o mało nie posikał.... z Sylwią tesh sie ostra Fazk (...)

Zobacz pełny wpis »
Właśnie wróciłam Z Delfinka:)))) było zajebiście po prostu. Czekałam na przystanku na te cholerna 21 chyba z 20 min, i myslałam, że mnie jush Szlag traFfi, ale na szczęście dzieFczyny jeShcze były, uffffffff....;))) FaSska się ostra wkręcała normalnie tyle osób znajomych byUo, że piździawka... Nie wiem, czy tam można wnosić piFko z zewnątrz, ale ja Z Anią ( bo (...)

Zobacz pełny wpis »
Byłiśmy dziś z klasą na " Pianiście" ZAJEBISTY FILM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! polecam go wszystkim, no może nie tym, którzy nie tolerują Żydów....np wpadają do domu jakiejś rodziny gestapo i każą wszystkim wstać, ale był dziadek na wózkui on nie mógł, no bo jak? i te pierdolone szwaby wzięli go i wywalili przez balkon i po dziadku....albo ustawili Żydów w szeregu i (...)

Zobacz pełny wpis »
Tak własnie wygląda człowiek, który po długim tygodniu ostrego zapierdalania w 5lo wrócił nareszcie do domu z myślą, że jutro ma wolnę i ma przed sobą calutki weekendzik!!! o maj gad, aż 3 dni wolnego!!! uhuhuhu ale sobiem poszalejem...dziś po raz pierwszy od tygodnia wyszłam sobiem na podwóreczko bez zadnych ograniczeń czasowych...gnilec był ostry, z resztą ja (...)

Zobacz pełny wpis »