Gosia_bs

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Watford
Główny blog gosiabs.blogi.pl »
Data urodzenia 1977-02-12
Wiek 46 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Gosia_bs

  Dobra i zła siostra.    I Dawno, dawno temu, a może  wcale nie tak dawno, w małym domku pod lasem mieszkała matka z dwiema córkami. Dziewczyny bardzo różniły się od siebie. Jasnowłosa, niebieskooka Klara, młodsza z nich, była uczynna i pomocna. Zawsze radosna, pomagała matce ile tylko mogła i uwielbiała spędzać czas ze zwierzętami z lasu. Kil (...)

Zobacz pełny wpis »
Opowiadania dla dorosłych   Dziewczynka w różowej sukience   I Było piękne majowe popołudnie. Jak zwykle budzik zadzwonił o wiele za wcześnie. Poleżała jeszcze w łóżku jakieś pięć minut, po czym niechętnie wstała. Kolejny nudny dzień,  pomyślała. Znowu trzeba wziąć prysznic, umyć włosy, znowu kawa, śniadanie, aż pięć minut dla siebie, a potem wyści (...)

Zobacz pełny wpis »
  Nieposłuszne niedźwiadki I Dawno, dawno temu, a może całkiem niedawno, żyły sobie w lesie dwa niedźwiadki z mama. Pewnego dnia kiedy mama zawołała je na obiad postanowiły się ukryć, poniewaz wlasnie wymyśliły swietna zabawe. Mama wołała i wołała, a niedźwiadki siedziały ukryte w gąszczach. Kiedy mama przestała juz wołac, kontynuowały zabawe. Wcale nie zauważyły, że zaczęł (...)

Zobacz pełny wpis »
Leśne myszy I W pewnym lesie pod wielkim dębem mieszkała rodzina myszy. Rodzina składała się z Taty Myszora, Mamy Myszy i piątki dzieci myszątek - dwóch chłopców i trzech dziewczynek. Rodzice często ostrzegały dzieci przed niebezpieczeństwem grożącym im ze strony drapieżnych zwierząt i ptaków. Kiedy mama i tata wychodzili szukać pożywienia, małym myszkom nie (...)

Zobacz pełny wpis »