Gosia321

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Gliwice
Główny blog grydladzieci.blogi.pl »
Data urodzenia 1980-08-10
Wiek 44 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Blogi zarządzane przez Gosia321

Najciekawsze wpisy Gosia321

Popularna kostka Rubika została wynaleziona w 1975 roku przez Enro Rubika i szybko stała się bardzo znaną grą logiczną na całym świecie. Czasy jej największej świetności oczywiście już minęły, ale wciąż nie brakuje amatorów tej układanki, którzy stale trenują osiągnięcia dążąc do najszybszego wyniku. Układanie kostki Rubika może zniechęcać niektórych na (...)

Zobacz pełny wpis »
Krzesła plastikowe zdobywają coraz większą popularność w naszych domach. Dlaczego tak jest? Krzesła te, dzięki cechom charakterystycznym plastiku, mają bardzo dużo zalet, które dopiero teraz są dostrzegane. Zalety plastikowych krzeseł: 1. Niska cena - plastik jest materiałem dość tanim i łatwym w wyprodukowaniu. Stąd też niska cena, która sprawia że (...)

Zobacz pełny wpis »
Wysokie, smukłe krzesła większości kojarzą się tylko z knajpową ladą. Można przy nich zamówić drinka lub poplotkować ze znajomymi, jednak coraz częściej dekoratorzy wnętrz wykorzystują te typowo barowe meble jako ciekawy i oryginalny dodatek w naszych domach. Co więcej, wynik takiej "ekstrawagancji" jest zaskakująco dobry. Na pierwszym miejscu funkcjonalnoś (...)

Zobacz pełny wpis »
Jakie lubisz gry? Wybierasz te komputerowe, planszowe, karciane czy może jeszcze inne? W dzisiejszych czasach jest tak ogromny wybór na tym polu, że przez całe swoje życie prawdopodobnie nie zagramy w tyle gier, ile byśmy chcieli. Dobrze jest dysponować wolnymi weekendami i w ogóle dużą ilością czasu, skoro wybór jest tak wielki! Ostatnio, co cieka (...)

Zobacz pełny wpis »
Są takie rzeczy, na które nie zwracamy uwagi dopóki po prostu... są. Jednak gdy ich zabraknie ich brak zaczyna nam mocno doskwierać. Bo czy kiedykolwiek rozmyślamy o domowych krzesłach? Z pewnością dopiero wówczas, kiedy wymagają naprawy bądź wymiany na nowe. Pomyśl o krzesłach Bez krzeseł nie ma prawdziwego domu. Bez krzeseł nie można komfort (...)

Zobacz pełny wpis »