Gosia2007

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Głogów
Główny blog figurowonawrotkach.blogi.pl »
Data urodzenia 2007-01-15
Wiek 17 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Gosia2007

Jazda figurowa to nie tylko sport, ale i super zabawa! Jest to sport dla każdego, który tylko chce spróbować.   Na załączonym zdjęciu znajdują się moje wrotki Tempish Fortis. Jest to czwarta para wrotek, które posiadadam.    Każda osoba musi dopasować sprzęt do siebie. Nie chodzi tu tylko o odpowiedni rozmiar buta, ale także o inne walory. Na (...)

Zobacz pełny wpis »
Cześć!  Dzisiaj powiem trochę o skokach na wrotkach. Aby zacząć skakać trzeba mieć opanowane podstawy oraz odpowiednie wrotki.  Jednym z najłatwiejszych skoków jest trójka skakana/waltz jump. Najazd zaczyna się tyłem na zewnętrznej krawędzi stopy. Potem trzeba przodem postawić drugą stopę, a nogą wolną wziąć zamach. Kiedy już się wybijemy w powietrzu robim (...)

Zobacz pełny wpis »
Jazda figurowa to nie tylko sport, ale i super zabawa! Jest to sport dla każdego, który tylko chce spróbować. Na załączonym zdjęciu znajdują się moje wrotki Tempish Fortis. Jest to czwarta para wrotek, które posiadadam.  Każda osoba musi dopasować sprzęt do siebie. Nie chodzi tu tylko o odpowiedni rozmiar buta, ale także o inne walory. Najważniejsze jest (...)

Zobacz pełny wpis »