Gonera28

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Kartuzy
Główny blog nieplastikowi.blogi.pl »
Data urodzenia 2000-01-20
Wiek 22 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Najciekawsze wpisy Gonera28

Społeczeństwa Zachodnie nie chcą porzucić tego luksusu, jakim jest możliwość sięgnięcia po wodę za każdym razem kiedy chce nam się pić.   ❌ Jednak wbrew pozorom nie jesteśmy z tego powodu skazani na plastikowe butelki. Można przykładowo nosić przy sobie butelkę wielorazową, którą opróżnimy lub napełnimy wtedy, kiedy będziemy mieć (...)

Zobacz pełny wpis »
🐋 Liczebność prawie 4000 gatunków dzikich zwierząt spadła średnio o 60% od 1970 roku – wynika z raportu The Living Planet Index, przygotowanego przez Zoological Society of London dla WWF.🐬 Pod uwagę wzięto dane dotyczące ponad 16 tysięcy populacji ptaków, ssaków, ryb i innych kręgowców. (...)

Zobacz pełny wpis »
🌍 Zmieniając swoje codzienne przyzwyczajenia, każdy z nas może przyczynić się do poprawy warunków ekologicznych i klimatycznych.🌍❗Małe rzeczy stosowane przez miliony naprawdę mogą dużo zmienić! Zabieramy się do roboty? (...)

Zobacz pełny wpis »
👿 "Greenpeace postanowił sprawdzić jaka firma produkuje najwięcej plastikowych śmieci na świecie. Ponad 72 tys. wolontariuszy w 50 krajach na sześciu kontynentach brało udział w 84 akcjach sprzątania plastikowych śmieci z plaż, ulic miast, oceanów, rzek oraz osiedli mieszkalnych. Udało się zebrać dokładnie 476,423 sztuk plastikowych odpadów, większ (...)

Zobacz pełny wpis »
Premier Wielkiej Brytanii wypowiada wojnę plastikowym dodatkom! Zgodniej z obietnicą Theresy May z obiegu zostaną wycofane nie tylko wykonane z plastiku słomki, których co roku zużywa się na Wyspach 8,5 miliarda(!), ale także patyczki do uszu i stirrery stworzone do mieszania gorących napojów. (...)

Zobacz pełny wpis »
🌎 Wysokie zanieczyszczenie naszej planety zamieniło najpiękniejsze plaże tego świata w egzotyczne wysypiska śmieci. Co o tym sądzicie ⁉️ (...)

Zobacz pełny wpis »
❌ NIE ŚMIEĆCIE! NIE TRUJCIE! SEGREGUJCIE!❌ Ludzie zostawiający śmieci na plażach, ulicach, w lasach zachowują się jak egoiści. (...)

Zobacz pełny wpis »