Gomolcov

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Kaczyna
Główny blog zyciowy-blog.blogi.pl »
Data urodzenia 2003-01-27
Wiek 19 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Gomolcov

W tym wpisie przedstawię wam konie w naszej małej stadninie: Partyca to  hucuł który jest po prostu pełen energii.Uwielbia kłus i galop, ale jednocześnie kocha dzieci i zbawę.   Kuba to duży staruszek ma aż 24 lata. Jest dosyć dziwny ale uwielbia jazdy i kocha bawić się z dziećmi. Niwa to największy leń i grubasek, ale potrafi ładnie galopować i skakać najład (...)

Zobacz pełny wpis »
Jazda konna to mój ulubiony sport od prawie 6 lat. Jest to naprawdę fajna zabawa,zwłaszcza dla osób które uwielbiają zwierzęta i wszystko z nimi związane w tymopiekę, pielęgnację i zabawę. Najbardziej lubię różnorodność wśród tych wspaniałychzwierząt. Jeden koń nie może wytrzymać w stępie, a inny wręcz uwielbia się lenić(ale takie też są fajne). L (...)

Zobacz pełny wpis »
2 Maja w Centrum Sportów Konnych w Odporyszowie (k. Tarnowa) odbyły się zawody w Skokach przez przeszkody o wysokości 60cm oraz 80cm dla jeźdźców do lat 15. W obydwu kategoriach brała udział moja znajoma Gabrysia na koniu Branka, której bardzo mocno kibicowałem. Zarówno Gabrysia jak i jej koń poradzili sobie znakomicie. Zajmując wysokie 3 miejsce w konku (...)

Zobacz pełny wpis »