Gobo

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Krzysztof Krauze
Główny blog gobo.blogi.pl »
Data urodzenia 1969-12-06
Wiek 52 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Gobo

Uwaga panowie ceńcie swoje panie ;D     "Dziennik słomianego wdowca.   Zostałem sam. Żona wyjechała na tydzień. Całkiem przyjemna odmiana. Myślę, że razem z psem miło spędzimy te dni.   Poniedziałek DOKŁADNIE zaplanowałem rozkład zajęć. Wiem, o której będę wstawał, ile czasu poświęcę na poranną toaletę i śniadanie. Policzyłem (...)

Zobacz pełny wpis »
Ciśnie się na usta pytanie - jak można lubić Kobiety?! A można:-)!! Mam kolegę który twierdzi że nie lubi kogoś komu nie może ufać - a jak tu ufać kobiecie skoro co miesiąc krwawi przez 7 i więcej dni a nie umiera?? Suma sumarum - ma chłop troszkę racji :-) Ale kobieta zmienną jest !! Przekonali się o tym Ci których kobiety przestały krwawić na okres 9 m (...)

Zobacz pełny wpis »
Nawet nie wiecie jaki miałem super weekend :-) Może i dobrze że nie wiecie - im mniej wiesz ,tym krócej będziesz przesłuchiwany :-) Ale było super! Poznałem pewną miłą osóbkę o imieniu Ewa :-) -czas spędzony razem muszę uznać za udany! Było suuperrrrrr:-) Z Ewą znalismy się jakieś dwa tygodnie bliżej, przedtem tylko z widzenia! Umówiliśmy si (...)

Zobacz pełny wpis »
Joooooo!! dziękuję niektórym osobą za wyjaśnienie mi kto jest kto- to zdanie znam także po angielsku lecz nie bedę się chwalił a wogóle mogło by wyglądać wtedu jak obelga - wiec po co wystawiac ludzi na męki ;-) A wiec mamy środę - dla niektórych jest to jeden z ostatnich dni wakacji :( a dla innych kolejny dzień pracy :((!! Tak tak - życie to nie bajka (...)

Zobacz pełny wpis »
Edgar Allan Poe - Opętany zamek W najzieleńszej z naszych dolin, Od aniołów zamieszkały, Promienisty i pogodny - Niegdyś zamek stał wspaniały. Tam- w krainie władcy Myśli Stał świetlany zamek ów: Żaden seraf nie nakreśli Skrzydłem cudnych takich snów. Kołysał się tam na dachu Szereg złotych flag bogaty: Ach - to wszystko było (...)

Zobacz pełny wpis »
No i zaczoł się rok szkolny :-) Sorry za ten uśmiech - ale mnie sie urlop skończył już dawno więc czemu macie mieć lepiej :-)???!!! Ale nic to - jak skończycie szkoły - tez bedziecie mieć taki miodzik jak ja :-) Praca, praca, praca !! Oby z dojściem do netu ;-)))) Juz dość!! Może coś dla rozładowania atmosfery??   Poszli studenci na egzamin.Profesor:- (...)

Zobacz pełny wpis »
No i mamy piątek - a przy piatku to nie wiem jak wam - ale mnie ogarnia lenistwo związane z pracą - a wstępuje energia związana z ... nie nie bedzie tak prosto ;-) NIE TYLKO Z KOBIETAMI :-) :P To by było za proste ;-) Wiadomo że kobiety zajmuja czołową pozycję - ale najpierw "PRZYJACIELE" !!!!   "Przyjaciele nie należą do was, to wy należycie do przyjació (...)

Zobacz pełny wpis »
No i cóż - mamy ten p...ny czwartek - ale dobrze że to juz !! Gdyby tydzień miał wiecej dni można by dostać do głowy! Wstałem dzisiaj lewą nogą, więc jesli chodzi o kobiety to powiem tylko tyle: DOBRZE ŻE SĄ!! A  jesli chodzi o inne sprawy to - czekam az mi się humor poprawi! Juz otwierając oczy wiedziałem że to będzie PRZYKRY DZIEŃ, przykry nie dla m (...)

Zobacz pełny wpis »
Spostrzegawcze osoby zauważyły iż: lubię fantastyke i fantasy:-) Bardziej spostrzegawcze :-) - zauważyłe że napewno lubię kobiety! I obie tr grupy maja rację - z tym że ta druga mniejszą!! JA BARDZO LUBIĘ KOBIETY :-) (...)

Zobacz pełny wpis »
Edgar Allan Poe - Czerw Zwycięzca Oto godowa noc Śród lat, co w smętnych zgasły snach! Skrzydlatych, jasnych duchów moc, W zasłonach i we łzach, Patrzy na dramat, który gra Nadzieja, to znów strach, A gędźbą sfer rozbrzmiewa donośną Wszystek teatru gmach. Aktorzy - z kształtów ni to Bóg, Jak pszczelny szemrzą ul, Błędnie szukając (...)

Zobacz pełny wpis »