Glupia_baba

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Dominika Żugaj
Lokalizacja Kraków
Główny blog gupia-baba.blogi.pl »
Data urodzenia 1970-01-01
Wiek 53 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Blogi zarządzane przez Glupia_baba

Najciekawsze wpisy Glupia_baba

no zapach snu kociego... czasem kot jak zaśnie i śpi już bardzo długo to zaczyna pachnieć. tak specyficznie, śni i pachnie. a jak śpi na mnie to ja potem też mam na sobie jego zapach. przekraczanie jakichś granic. robienie tego bardzo wolno. cisza i spokój, nie dlatego, że coś gaśnie, czy brak chęci czy ochoty, ale dlatego, że tak nie można. nie można bezkarnie przyciągać lu (...)

Zobacz pełny wpis »
...wcale nie jest doskonałą sama w sobie. Można sprawić, że ona się taka staje. Ty to potrafisz, dlatego Twoja miłośc jest doskonała. Na każdym kroku, w każdej chwili i w każdym miejscu dajesz dowody na to, że jestem kochaną. I do tego robisz to w taki sposób, że mam wrażenie, że to dla Ciebie naturalne. Że to jak oddech, nie myślisz o tym po prostu wciągasz i wypuszczasz powietrze (...)

Zobacz pełny wpis »
I zastanawiam się nad tym, co by było, gdybyś odeszła ode mnie mnie. Pewnie zobaczyłabym Cię z inną kobietą w knajpie. Widywałabym Cię codziennie i cieszyła na Twój widok, po czym przypominałabym sobie, że nie jesteś już moja. Może zasypiałabym myśląc o Tobie, marzyłabym o tym, że wrócisz. Może miałabym nadzieję na to, że jeszcze kiedyś Cię obejmę i pocałuję. Nadzieja umiera ostatn (...)

Zobacz pełny wpis »
Jestem szczęśliwa. Choć ciągle się kłócimy. Choć wciąż boje się, że gdy już mówisz, że tak nie możesz, w końcu dodasz, że to co nas łączy nie ma sensu. Jest mi z Tobą dobrze. Gdy już jestem taka bezsilna, gdy nie wiem co powiedzieć, czy zrobić, Ty wyglądasz jakbyś nie pamiętała o co poszło. Wiem dobrze, że pamiętasz doskonale. A potem całe mokre, ze spojrzeniami prze (...)

Zobacz pełny wpis »
...pożądanie. Silniejsze od wszystkich innych odczuć. Pożądam, to mnie zniewala. Uwilebiam tę władze. Pragnę czuć Twój zapach, słyszeć Twój oddech, czuć go na karku i szyi. Pragnę Cię dotykać i całować. Pragnę być w Twoich ramionach i obejmować Ciebie. Pragnę leżeć okok i patrzeć na Twoją twarz, gdy śpisz. Pragnę Cię.

Zobacz pełny wpis »
sobota, wolna chata. Mlody jedzie wieczorem i zabiera Renate. Ja pod pretekstem polskiego zostaje. Hmm to ciekawe co sie moze wydarzyc. Jeśli przyjmiesz zaproszenie.... no to ja sama nie wiem. "I co teraz?". Ale teraz to ja moge powiedziec, ze jestem w koncu czegos pewna. Jestem pewna czego chce.... (...)

Zobacz pełny wpis »
będe odliczać dni do Twojego przyjazdu. przykro mi, że nie umiałam lepiej zaplanować tego wyjazdu, ale się ciesze, że spędzimy ze sobą więcej czasu niż tydzień. każdego wieczoru będe mogła pocałować Cię na dobranoc.

Zobacz pełny wpis »
w momencie kiedy każda inna osoba byłaby baardzo zła Ty martwisz się o mnie. Nie marzyłam nawet o takim potraktowaniu mnie po tym co się stało. Twoja miłość jest tak ogromna, że potrafisz wybaczyć mi tak wiele...

Zobacz pełny wpis »
...cudowna Potrafisz czytać w moich myślaś i dać mi to czego pragne, zanim to wypowiem. Sprawiasz, że nie czuje skrępowania. Dajesz mi pewność, że moje ciało jest piękne. Dajesz mi poczucie bezpieczeństwa. (...)

Zobacz pełny wpis »
tak bardzo chce budzić się przy Tobie. chce objąć Cię gdy zasypiasz. chce mówić Ci każdego poranka "Kocham Cię, Skarbie".

Zobacz pełny wpis »