Glanowa

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Agnieszka Szałas
Lokalizacja Kraków
Główny blog glanwa.blogi.pl »
Data urodzenia 1989-03-03
Wiek 34 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Blogi zarządzane przez Glanowa

Najciekawsze wpisy Glanowa

Hejka wszystkim !!!!! To moja pierwsza notka.Zamierzam sobie jednak założyć swojego własnego blogaska więc może już wkrótce uda mi się to zrobić :) Tak poza tym to nie mam jednak dobrego humoru.Jestem nierealnie zabujana...I nic na to nie mogę poradzić.....Oto ostatni wiersz który napisałam kliknijcie mi co o nim sądzicie..... "Życie w Twoich ramionach" Starałam się... Naprawdę (...)

Zobacz pełny wpis »
Hey !!! To moja pierwsza notka na tym blogu.Prowadzę już jeden ale na innym portalu.Zacznę czymś o sobie :] A wiec mam na imię Agnieszka i mam 14 lat.Mieszkam w pięknym mieście jakim jest Kraków.Słucham muzyki gotyckiej,rocka,punk rocka oraz grunge.Interesuję sie zwierzętami,muzyką oraz filmem i aktorstwem.Pasjonuje mnie ten zawód.Uwielbiam jeść truskawki i winogrona,tańczyć oraz ś (...)

Zobacz pełny wpis »
Hey moja pierwsza notka na tym blogu :]Nie wiem jak często będę tu pisać bo poza nim mam jeszcze jednego bloga ale to już na innej stronce :] Teraz będzie coś o mnie :] No więc mam na imię Agnieszka i mam 14 latek.Mieszkam w cudownym mieście jakim jest Kraków.Panuje tu wspaniały klimat i często chodzę do Rynku.Jest cudownie :] SLucham rocka gotyku grunge i punk rocka :] Jestem roma (...)

Zobacz pełny wpis »