Georgekk

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Warszawa
Główny blog gregorypasjonat.blogi.pl »
Data urodzenia 1987-01-20
Wiek 36 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Georgekk

 MYDLARNIA POWRÓT DO NATURY Jesteśmy mydlarnią, prawdopodobnie jedyną w Polsce i unikalną w Europie, która produkuje naturalne mydła w oparciu o dawną, tradycyjną technologię sięgającą XIX wieku, na parku maszynowym z drugiej połowy XX wieku. Technologia ta oraz staranność i uczciwość w produkcji, a także wytwarzanie na własne potrzeby bazy wszystkich mydeł - do (...)

Zobacz pełny wpis »
Pierwsza przesyłka otrzymana po zamknięciu starego bloga pochodzi od lennylamb. Lennylamb to niewielka firma zajmująca się profukcją m.in. chust do noszenia dzieci. https://pl.lennylamb.com/     Dziękuję bardzo za otrzymaną przesyłkę ;) LennyLamb (...)

Zobacz pełny wpis »
  Polskie Radio           Polskie radio już poraz trzeci podarowało Grzesiowi swoją maskotkę, za co z całego serca     dziękujemy ;)     (...)

Zobacz pełny wpis »
  Polskie Radio           Polskie radio już poraz trzeci podarowało Grzesiowi swoją maskotkę, za co z całego serca     dziękujemy ;)     (...)

Zobacz pełny wpis »
Narodowe Centrum Kultury – państwowa instytucja kultury, której statutowym zadaniem jest podejmowanie działań na rzecz rozwoju kultury w Polsce. https://www.nck.pl/         Dziękuję za gadżety, które powiększą kolekcję Grzegorza i za uśmiech, który sprawiły ;) (...)

Zobacz pełny wpis »
Wydawnictwo Jedność – polskie wydawnictwo katolickie powstałe z założonej w 1918 roku Drukarni Diecezjalnej „Jedność”. Publikuje książki z zakresu teologii, biblistyki, duchowości, filozofii, historii, bioetyki i hagiografii. Wydawnictwo zajmuje się także wydawaniem podręczników szkolnych, przewodników metodycznych i pomocy dydaktycznych (także dla d (...)

Zobacz pełny wpis »
Kancelaria Senatu – urząd wykonujący zadania organizacyjno-techniczne związane z działalnością Senatu i jego organów oraz zajmujący się udzielaniem pomocy senatorom w wykonywaniu mandatu senatorskiego. Kancelaria Senatu została powołana na mocy uchwały Prezydium Senatu z dnia 1 września 1989.      Dziękuję bardzo za wspaniałą przesyłkę i wartośc (...)

Zobacz pełny wpis »
COLIAN LOGISTIC   Spółka Colian Logistic należy do silnej grupy kapitałowej Colian Holding SA., wiodącego gracza na krajowymi międzynarodowym rynku spożywczym. Grupa skupia renomowane marki słodyczy, przypraw i napojów, cenione przez pokolenia konsumentów. Portfolio spółki jest imponujące. Obejmuje popularne i lubiane marki, takie jak Goplana, S (...)

Zobacz pełny wpis »
SKM Trójmiasto PKP Szybka Kolej Miejska w Trójmieście (identyfikator literowy – SKMT, cyfrowy – 1351) – przewoźnik kolejowy z siedzibą w Gdyni działający w województwie pomorskim oraz zarządca linii kolejowej nr 250 Gdańsk Śródmieście – Rumia. https://www.skm.pkp.pl/ Dziękuję bardzo za gadżety i uśmiech na twarzy Grzegorza (...)

Zobacz pełny wpis »
Mercedes-Benz – marka samochodów produkowanych przez koncern Daimler AG, zaś wcześniej przez koncern Daimler-Benz, popularnie nazywana Mercedes. Pod marką tą produkowane są samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe i autobusy. W kategorii samochodów osobowych, Mercedes-Benz uważany jest za jedną z najstarszych.   Bardzo dziękujemy za wspaniałą przesył (...)

Zobacz pełny wpis »