Geodetka

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Suwałki
Główny blog geodezyjny.blogi.pl »
Data urodzenia 1988-05-14
Wiek 35 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Geodetka

Geodezja jest na prawdę interesującą kwestią. Kiedyś uważano chyba, że jest to zawód zamknięty z tego powodu, iż jak wiadomo każdy się w pewien sposób tym interesował. Postrzegano to jako zawód, w którym można będzie zarobić. No i owszem można, jednak wszystko zależy od zaangażowania, od wielu kwestii, nic nie jest oczywiste jak mogłoby się na pierwsz (...)

Zobacz pełny wpis »
Właściwie to ciągle z nowymi rozwiązaniami tworzone są coraz ciekawsze tematy. Weźmy na przykład wirtualny adres, to jest sprawa, która zmieniła pewnie standardy ostatniego czasu. Jest to klasyczny przykład odpowiedzi na potrzeby konsumentów, wiadomo właściwie tyle, że każdy może sobie swobodnie założyć firmę, jednak gdy nie będzie miał czasu zajmowania się drobnos (...)

Zobacz pełny wpis »
Muszę się w życiu zajmować na prawdę wieloma rzeczami. To mi bez wątpienia bardzo pomaga. Człowiek chciałby rozwijać się w wielu kierunkach, nie tylko ściśle sprecyzowanie w jednym kierunku. Jako iż jestem kobietą naturalnie bliżej mi takich tematów jak kosmetyki czy uroda. Ostatnio muszę powiedzieć, że łącząc naukę z tematem kosmetyków odkryłam że polscy naukowcy (...)

Zobacz pełny wpis »
W sumie studia na geodezji tak jak każde inne wymagają nauki. Oczywiście można rozgraniczać te bardziej lub mniej trudne, bo to sprawa jasna, czasem robi się studia tylko po to żeby mieć papier (idzie się wtedy na konkretne kierunki których nie będę wymieniać) albo robi się studia, które mają czemuś służyć i studia geodezyjne, które przygotowują do bycia geo (...)

Zobacz pełny wpis »
Ja od dziecka chciałam być kimś innym, sami wiecie jakie są dzieci, wiele różnych rzeczy prząta się po głowie. Chciałam być modelką, aktorką, piosenkarką... potem jednak dojrzalsze życie zweryfikowało pewne kwestie. Miałam szansę w geodezji, ponieważ moi rodzice pracowali w tym zawodzie. Pomyślałam, czemu nie skorzystać, skoro jakaś podstawa jest? No i tak zostałam geodet

Zobacz pełny wpis »