Gena

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Joanna
Lokalizacja Terrassa
Główny blog gena.blogi.pl »
Data urodzenia 1979-07-06
Wiek 45 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Gena

"...Nie chciałem tak, w końcu czas to zmienił Dziś wydajemy wspólny hajs na te rzeczy z Ikei Do wynajętych czterech ścian, gdzie jesteśmy razem Pieprzyć Skype, wolę jak trzaskami drzwiami czasem Wkurzamy się, ale jesteś obok mnie codziennie W końcu nauczę się nie zostawiać skarpetek wszędzie Zamykać toaletę, zmywać co drugi dzień Pewnie niewiele zrobię (...)

Zobacz pełny wpis »
Dupek, choć  jest czymś niezwyczajnym, występuje w przyrodzie dość często. Zasiedla wszystkie strefy klimatyczne, gdyż bez problemu dostosowuje warunki bytowania do siebie. Z łatwością uzależnia od siebie innych, a przez to otrzymuje wszystko, co tylko zapewni mu spokojny wzrost własnej wartości, a co za tym idzie także własnego EGO. Jest swoistym fenomenem przyrody. (...)

Zobacz pełny wpis »
Zawsze sobie myślę jakby to było  Jakby to wszystko się ułożyło.  Gdyby mnie na tym świecie nie było.  Ludzie by mijali, nie zauważali,  Może niechcący by się przede mną chowali. Wizja tego stanu bardzo mnie dławi.  Boję się, że kiedyś mnie wszystko zadławi,  Żyję w swoim życiu tak sobie po cichu. Widzę ludzi dookoła, Widzę swego s (...)

Zobacz pełny wpis »
 Niewierzący profesor filozofii stojąc w audytorium wypełnionym studentami zadaje pytanie jednemu z nich: - Jesteś chrześcijaninem synu, prawda? - Tak, panie profesorze. - Czyli wierzysz w Boga. - Oczywiście. - Czy Bóg jest dobry? - Naturalnie, że jest dobry. - A czy Bóg jest wszechmogący? Czy Bóg może wszystko? - Tak. - A Ty - jeste (...)

Zobacz pełny wpis »
Padłaś Powstań Popraw koronę       i zasuwaj... Napis z kubka motywującego dla pań. (...)

Zobacz pełny wpis »
 Twój niewyraźny głos Muska się po pięciolinii Śmiejesz mi się w nos Chcesz mnie obcyganić Czujesz łatwy łup Jesteś wszak sprytnym złodziejem Nie rzucasz słów na wiatr Dobrze wiesz, że już wieje Twoje oczy lubią mnie i to mnie zgubi (x4) Ty nie naciągasz strun Ty nie walisz w bęben Każda jednoznaczność Według ciebie jest błędem (...)

Zobacz pełny wpis »
Znany, czyli bezpiecznyLudzie zakochują się w sobie nie bez powodu. Te przyczyny bywają czasem bardzo ukryte. Może się zdarzyć, że nieświadomie szukasz takiego partnera, jakim jest Twój ojciec. Bo z nim, jako mała dziewczynka, czułaś się dobrze. Albo wręcz przeciwnie - źle. Jeśli w grę wchodzi wariant drugi, pewnie zastanawiasz się, skąd ten wybór?! Odpowiedź jest prosta: bo zestaw (...)

Zobacz pełny wpis »
Jak to dobrze tak od czasu do czasu wyjechać. Pobyć z dala od swego otoczenia a spróbować zintegrować się z tymi, z którymi spedzamy po kilka godzin dziennie. I znowu było super. Moze tym razem mniej zwiedzania a więcej "obijania" ale za to był czas na rozmowy. I tak oto podczas jednej z nich przypomniały mi się pewne obietnice sprzed ponad roku. Cies (...)

Zobacz pełny wpis »
    Życie jest jak jajko z niespodzianką- rozwiń sreberko i sprawdź co Cię czeka. (...)

Zobacz pełny wpis »
Meryl Streep, jakiś czas temu napisała:  Nie mam już cierpliwości do pewnych rzeczy, nie dlatego, że stałam się arogancka, ale po prostu dlatego, że osiągnęłam taki punkt w moim życiu, gdzie nie chcę tracić więcej czasu na to, co mnie boli lub mnie nie zadowala. Nie mam cierpliwości do cynizmu, nadmiernego krytycyzmu i wymagań każdej natury. Straciłam wolę do z (...)

Zobacz pełny wpis »