Gay_20

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Grzesiek 19
Główny blog gay-20.blogi.pl »
Data urodzenia 1970-01-01
Wiek 52 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Gay_20

Dzisiejszy dzien jest z tych smętnych, szarych dni, które przewijają się ospale przez moje życie - czasem trącając mnie lokciem. W takie dni nigdy nic się nie dzieje... Możesz leżeć na lóżku, gapić się w sufit wyobrażjac sobie że to niebo liczyć obloki na nim... tysiac czterysta piecdziesiaty ósmy... Cisza odbija się od ścian Twojego pokoju, odbija się od nich (...)

Zobacz pełny wpis »
No i jestem z powrotem. No i po pół roku przerwy znów "istnieje" w sieci. Prawdę powiedziawszy m moim życiu nic sie nie zmieniło oprócz małych "kosmetycznych" szczegułów, które nie są warte nawet wzmianki. Moje życie znów się kręci wzdłuż osi szkoła-praca, w miedzyczasie zachaczając o nieudane poszukiwania "t j". Pomyśliwszy tylko, że od pół roku tak napra (...)

Zobacz pełny wpis »
18:09 Punkt krytyczny. Znowu myślę o moim byłym. Zostawił mnie. Właśnie tego nigdy mu nie wybaczę. Nie tego, że mnie zdradzał... ale tego, że mnie oszukiwał... i zostawił. To tak tępo ślizga się, gdy odchodzi ktoś z twojego życia na zawsze. Po tym jak je opuścił, zmieniłem zamki w moich sercu... Nigdy nie będzie miał drogi powrotu... “Nawet nie mogę (...)

Zobacz pełny wpis »
No i słońce znów rankiem wzbija się w powietrze. W poniedziałek poznałem dosyć sensownego gościa ;-) Może być z tego cos sensownego. Jest naprawdę COOL. Może coś z tego będzie...? Coś dłuższego oczywiście :-)Teraz wyjeżdza, przez 2 tgodnie nie będe go widział. Nie wiem jak ja to wytrzymam..."Jeśli kocha , to poczeka..." "Może pozwole by ze mną budził się& (...)

Zobacz pełny wpis »
Nie ma to jak rano wstać z perspektywą nowego dnia. Nie ma to jak być gejem o 7:46 rano... zresztą jest tak samo fascynujące jak i o 13:15. Tyle spraw na gowie... a tu wiosna, kwiatki i te sprawy. Chyba powinienem więcej czasu poświęcić na rozwijanie nowych znajomości in "Our family". Tak trudno spotkać księcia, że czasem zastanawiam się że chyba trafiem nie do tej b (...)

Zobacz pełny wpis »
...bede pisał ale w miare możliwości bede na bierząco zapisywał, żeby co cenniejsze myśli mi nie zagubiły sie w cyberodchłani :-) No wiec jak już wspomniałem moje życie kręci się głównie wokół pracy, która jest ptwoooornieeee nudna, więc mam w niej czas na pisanie bloga. Który jest odzwierciedleniem mojego życia towarzyskiego, czyli równiez jest

Zobacz pełny wpis »
14:52 Już jestem zpowrotem w domu. Musze jeszcze przygotowac się na poniedziałkowe zajęcia, zrobić trochę notatek z excytujących książek... A wieczrem wpaść na chata w celach towarzyskich J (...)

Zobacz pełny wpis »
Nie ma to jak wrócić o wpól do pierwszej z pracy do domu. Mam jeszcze tyle do zrobienia na poniedziakowe zajęcia... A pomyśleć, że noce ktos wymyśli po to by zasypiać obok kogoś, kogo się kocha...

Zobacz pełny wpis »
tyle napisałem a to mi sie skasowało :-(Pogniewałem sie na tego bloga... dzisiaj już nic nie napiszę!!! (...)

Zobacz pełny wpis »