Gawron15

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Marek Szawroński
Główny blog gawron15.blogi.pl »
Data urodzenia 1970-01-01
Wiek 54 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Gawron15

Wiem że dawno nie pisalem i żeprawie nikt tego nie czyta. Tu teraz zamieszcze spis co robilem wczoraj w dniu moich urodzin. Wstalem ok. 5:00, (w TV nuda; w kuchni - wszystko na moje urodziny więc nie ruszam :P) Wlączylem kompa, nikogo na gg, oprócz Magdy Smugarzewskiej z Chicago. Poszedem na czaterie tam pogadaem 20 min. Potem lazienka ;) Wrócilem do kompa i zacząlem grać w H (...)

Zobacz pełny wpis »
Po zajebiście dlugiej przerwie powrócilem. Wlasnie siedze i rozmyslam nad roznymi sprawami. Nad sprawami Jutra, zastanawiam się kim bym mogl zostac jak nie informatykiem. Bo co innego bym mogl bym robic. NIC. Jestem przystosowany do pracy przy komputerze i nie wyobrażam sobie zawodu bez komputera. I teraz siedze i myśle kim bym zostal bez komputera. Pewnie nikim :-/ Glupie ucz (...)

Zobacz pełny wpis »
Witam was w moim pierwszym blogu. Zamierzam tu pisać codziennie o swoich przeżyciach.  Rano po porannej sesji siedzenia w necie poszlem do szkoly ;( Po W.F. z wynikiem 6:5 w nogę (ja stalem na bramce ale wygraliśmy) wrócilem znowu siedzieć w necie. Po partyjce w makao ;) wykasowalm dysk twardy. W czasie kasowania nagrem Czaji muzykę na kasetę. Ide w burzy za blok bo coś m (...)

Zobacz pełny wpis »
Wstalem rano o 5:30 i robiem coś z niemieckiego ale już nie pamietam co bo zapomnialem. Teraz siedze pije kakao, slucham muzy i jem śniadanie. Oraz pisze tego bloga. Co przyniesie dziś dzień (mecz polska : korea). Jak wróce ze szkoly to dokonczę tego bloga. (...)

Zobacz pełny wpis »