Gastrosprawy

Profil blogera.


Informacje ogólne

Główny blog gastrosprawy.blogi.pl »
Data urodzenia 1991-09-16
Wiek 30 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Najciekawsze wpisy Gastrosprawy

Jak stworzyć puszystą i delikatną piankę, dekorującą ciasto? Jakie urządzenie będzie pomocne w tym przypadku?   Syfon do bitej śmietany   Bita śmietana to doskonały dodatek do lodów, galaretek, ciast, tortów i innych deserów. Można nią udekorować nawet zwykłe, sezonowe owoce, uzyskując niesamowity efekt. Naturalna bita śmietana pr (...)

Zobacz pełny wpis »
Kostkarka to maszyna, która zajmuje się produkcją kostek lodowych. Urządzenie to jest przede wszystkim mobilne - z całą pewnością jest to ogromna zaleta. Dzięki niej w szybki sposób przygotujesz swój ulubiony, zimny napój każdego dnia.  Możesz się ochłodzić    Podczas wysokich temperatur, wiele osób marzy o tym, ab (...)

Zobacz pełny wpis »
Na rynku wyróżnić można nie tylko otwieracze do butelek, ale również otwieracze do puszek, które cieszą się aktualnie dużą popularnością. Produkty te powinny znajdować się w każdej kuchni, ponieważ zdecydowanie ułatwiają gotowanie.  Doskonałe produkty    Akcesoria kuchenne z całą pewnością powinny znajdować się w każd (...)

Zobacz pełny wpis »
Jeszcze kilkadziesiąt lat temu syfon do wody sodowej można było znaleźć praktycznie w każdym polskim domu. Latem syfony można było spotkać na ulicach. W trakcie upałów woda sodowa z dodatkiem soku idealnie gasiła pragnienie. Dlaczego warto kupić syfon do wody sodowej?   Syfony do wody sodowej wracają do łask, znajdziemy urządzenia stylizowane na taki (...)

Zobacz pełny wpis »
Ślub to wyjątkowy dzień w dniu człowieka, a prezent, który dajemy nowożeńcom powinien być czymś, co posłuży im przez lata i będzie przypominać o tym wspaniałym święcie. Dlatego idealnie sprawdzi się tutaj Ambition porcelana.    Piękno i prostota Zastawa stołowa może być przepięknym prezentem, który będzie nie tylko służył nowoże (...)

Zobacz pełny wpis »
Kiedy jest gorące lato, a my zaprosiliśmy do swojego domu przyjaciół lub znajomych, możemy się zastanawiać czym ich ugościć. Oprócz posiłku, który przygotujemy, warto zaproponować szklankę kawy mrożonej. Zapewni ona doskonały wstęp do miłego spędzania czasu. Zimna kawa w gorące lato   Osoby które zwracają dużą uwagę na desi (...)

Zobacz pełny wpis »